Greek riders

Extreme Videos & more !

Greek riders

Δημοσίευσηαπό tntyliss την Τετ Οκτ 08, 2008 3:17 pm

Ξέρει κάποιος κάτι για αύτο? http://www.youtube.com/watch?v=YaOr21dT4p4&NR=1
Άβαταρ μέλους
tntyliss
Τακτικό Μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 433
Εγγραφή: Πέμ Μάιος 22, 2008 1:40 pm
Τοποθεσία: Λεμεσός, Κύπρος
Ονομα χρήστη: Χρίστος
Μοντέλο: Benelli Tornado 1130 KTM adventure 950
V-strom 650
Κυβικά: 1130

Δημοσίευσηαπό Tdmrider την Τετ Οκτ 08, 2008 6:21 pm

Περαν της υπέροχης διαδρομής για τον Άη γιάννη το Ρώσσο και το ελεγχόμενο (!!!) περιβάλλον την άποψή μου για το οποίο την παραθέτω εδω, http://www.motocikleta.gr/forum/viewtopic.php?t=8281 , απολύτως τίποτα. Τα παιδιά έχουν πολύ ταλέντο και ικανότητες που τις θαυμάζω και σέβομαι, αλλά το προτημώ σε πίστα με ασφάλεια.
Moderator of Motocikleta.Gr


Το μεγαλύτερο δώρο για έναν αναβάτη είναι η επόμενη βόλτα με τη μηχανή. Οδηγείτε με ασφάλεια λοιπόν.


Δημοπρασίες Αγάπης !

Δεν έχεις ακόμα την κάρτα μέλους ? Δες τι χάνεις !
Άβαταρ μέλους
Tdmrider
Συχνό Μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 2698
Εγγραφή: Πέμ Ιουν 15, 2006 12:00 am
Τοποθεσία: Βούλα, Αθήνα
Ονομα χρήστη: Σπύρος
Μοντέλο: Yamaha TDM
Κυβικά: 900

Δημοσίευσηαπό Billy την Τετ Οκτ 08, 2008 11:48 pm

Οι περισσότεροι θα'ναι αγωνιζόμενοι σε κάποια πρωταθλήματα... έτσι νομίζω τουλάχιστον απο αυτά που βλέπω
Άβαταρ μέλους
Billy
Τακτικό Μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 1070
Εγγραφή: Παρ Ιούλ 27, 2007 5:06 pm
Τοποθεσία: Αθήνα Γλυφάδα
Κυβικά: 0

Δημοσίευσηαπό Περιπέτειας την Πέμ Οκτ 09, 2008 10:25 am

Billy έγραψε:Οι περισσότεροι θα'ναι αγωνιζόμενοι σε κάποια πρωταθλήματα... έτσι νομίζω τουλάχιστον απο αυτά που βλέπω


Δε νομιζω πως κανενας αγωνιζομενος θα τραβιοταν αναμεσα στα αυτοκινητα να κυνηγιεται να τσακιστει εκτος κι αν παιζει ψωνιο προβολης στο ιντερνετ ή φραγκα (παιζει μια διαφημιση απ οτι ειδα)
Άβαταρ μέλους
Περιπέτειας
Νέος στο forum
 
Δημοσιεύσεις: 123
Εγγραφή: Παρ Ιαν 26, 2007 1:12 am
Τοποθεσία: Isle of Rodos
Ονομα χρήστη: Τάσος
Μοντέλο: KTM 690SMC 08
Κυβικά: 0

Δημοσίευσηαπό tntyliss την Πέμ Οκτ 09, 2008 10:42 am

Tdmrider έγραψε:Περαν της υπέροχης διαδρομής για τον Άη γιάννη το Ρώσσο και το ελεγχόμενο (!!!) περιβάλλον την άποψή μου για το οποίο την παραθέτω εδω, http://www.motocikleta.gr/forum/viewtopic.php?t=8281 , απολύτως τίποτα. Τα παιδιά έχουν πολύ ταλέντο και ικανότητες που τις θαυμάζω και σέβομαι, αλλά το προτημώ σε πίστα με ασφάλεια.


Φίλε tdmrider, δεν διαφωνώ μαζί σου, κι εγώ προτημώ να τα βλέπω σε πίστα. Απλά θέλω να σου πώ οτι δεν παίρνω το μέρος τους. Δεν χρειαζόταν να στείλεις απάντηση σε βίντεο.
Φιλικά.
Άβαταρ μέλους
tntyliss
Τακτικό Μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 433
Εγγραφή: Πέμ Μάιος 22, 2008 1:40 pm
Τοποθεσία: Λεμεσός, Κύπρος
Ονομα χρήστη: Χρίστος
Μοντέλο: Benelli Tornado 1130 KTM adventure 950
V-strom 650
Κυβικά: 1130

Δημοσίευσηαπό Tdmrider την Πέμ Οκτ 09, 2008 11:06 am

tntyliss έγραψε:
Tdmrider έγραψε:Περαν της υπέροχης διαδρομής για τον Άη γιάννη το Ρώσσο και το ελεγχόμενο (!!!) περιβάλλον την άποψή μου για το οποίο την παραθέτω εδω, http://www.motocikleta.gr/forum/viewtopic.php?t=8281 , απολύτως τίποτα. Τα παιδιά έχουν πολύ ταλέντο και ικανότητες που τις θαυμάζω και σέβομαι, αλλά το προτημώ σε πίστα με ασφάλεια.


Φίλε tdmrider, δεν διαφωνώ μαζί σου, κι εγώ προτημώ να τα βλέπω σε πίστα. Απλά θέλω να σου πώ οτι δεν παίρνω το μέρος τους. Δεν χρειαζόταν να στείλεις απάντηση σε βίντεο.
Φιλικά.



Ευχαριστώ για την απάντηση. Πραγματικά αυτο το βίντεο ήταν μόνο μια αφορμή και τίποτα παραπάνω να σηκώσω το ποστ στα καθημερινά χωρις να έχει τίποτα να κάνει με αναφορά σε εσένα, αν φάνηκε κάτι τέτοιο ειναι δικο μου το φταίξιμο. Σαφέστατα και δεν εχω πρόθεση να υπονοήσω οτι εισαι σύμφωνος ή αντίθετος με κάτι, για αυτο και έκανα αλλού το ποστ εξάλλου μιας και δεν ειχε τίποτα να κάνει με απάντηση.


Keep it up !!!


:smt023 :smt023 :smt023
Moderator of Motocikleta.Gr


Το μεγαλύτερο δώρο για έναν αναβάτη είναι η επόμενη βόλτα με τη μηχανή. Οδηγείτε με ασφάλεια λοιπόν.


Δημοπρασίες Αγάπης !

Δεν έχεις ακόμα την κάρτα μέλους ? Δες τι χάνεις !
Άβαταρ μέλους
Tdmrider
Συχνό Μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 2698
Εγγραφή: Πέμ Ιουν 15, 2006 12:00 am
Τοποθεσία: Βούλα, Αθήνα
Ονομα χρήστη: Σπύρος
Μοντέλο: Yamaha TDM
Κυβικά: 900

Δημοσίευσηαπό tntyliss την Πέμ Οκτ 09, 2008 2:35 pm

Tdmrider έγραψε:
tntyliss έγραψε:
Tdmrider έγραψε:Περαν της υπέροχης διαδρομής για τον Άη γιάννη το Ρώσσο και το ελεγχόμενο (!!!) περιβάλλον την άποψή μου για το οποίο την παραθέτω εδω, http://www.motocikleta.gr/forum/viewtopic.php?t=8281 , απολύτως τίποτα. Τα παιδιά έχουν πολύ ταλέντο και ικανότητες που τις θαυμάζω και σέβομαι, αλλά το προτημώ σε πίστα με ασφάλεια.


Φίλε tdmrider, δεν διαφωνώ μαζί σου, κι εγώ προτημώ να τα βλέπω σε πίστα. Απλά θέλω να σου πώ οτι δεν παίρνω το μέρος τους. Δεν χρειαζόταν να στείλεις απάντηση σε βίντεο.
Φιλικά.



Ευχαριστώ για την απάντηση. Πραγματικά αυτο το βίντεο ήταν μόνο μια αφορμή και τίποτα παραπάνω να σηκώσω το ποστ στα καθημερινά χωρις να έχει τίποτα να κάνει με αναφορά σε εσένα, αν φάνηκε κάτι τέτοιο ειναι δικο μου το φταίξιμο. Σαφέστατα και δεν εχω πρόθεση να υπονοήσω οτι εισαι σύμφωνος ή αντίθετος με κάτι, για αυτο και έκανα αλλού το ποστ εξάλλου μιας και δεν ειχε τίποτα να κάνει με απάντηση.

[smilie=pdt_xtremez_28.gif]

Keep it up !!!


:smt023 :smt023 :smt023
Άβαταρ μέλους
tntyliss
Τακτικό Μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 433
Εγγραφή: Πέμ Μάιος 22, 2008 1:40 pm
Τοποθεσία: Λεμεσός, Κύπρος
Ονομα χρήστη: Χρίστος
Μοντέλο: Benelli Tornado 1130 KTM adventure 950
V-strom 650
Κυβικά: 1130

Δημοσίευσηαπό Dimitris την Πέμ Οκτ 09, 2008 8:18 pm

Φοβεροί δεξιοτέχνες. Υψηλό επίπεδο οδήγησης. Μεγάλο Άκυρο η επιλογή τους να τα κάνουν σε δημόσιο δρόμο...Μαγκιά, κλανιά και απόσκατα.
Μου θυμίζει κάτι τύπους σε track day που ενώ είμαστε χωρισμένοι σε ομάδες (αρχάριοι, μέσοι, προχωρημένοι), αυτοί όντας προχωρημένοι, μπαίνουν στο γκρούπ των αρχάριων και αρχίζουν να τους προσπερνάνε στο όριο....Και αυτοί ίδιοι μου φάινονται...

Χορτάρι....
Moderator of Motocikleta.Gr

Moto Guzzi Breva V1100 2006
Moto Guzzi Le Mans V11 2003
Moto Guzzi World Club

The way the "V" is meant to be...



Δημοπρασίες Αγάπης ! Δεν έχεις ακόμα την κάρτα μέλους ? Δες τι χάνεις !
Άβαταρ μέλους
Dimitris
Παλαιό Μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 7897
Εγγραφή: Τετ Αύγ 30, 2006 8:11 pm
Τοποθεσία: Μακεδονία, Θεσσαλονίκη, Καλαμαριά
Μοντέλο: Moto Guzzi 1100 Breva 2006 ABS, V11 Le Mans 2003, 1100 sport 1998
Κυβικά: 1100


Επιστροφή στο VIDEO & MOTOGAMES

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες