Θέλω να πάρω μηχανή

Ακούσαμε-Διαβάσαμε-ειδαμε-
Πληροφορίες - Γνώμες - Συγκριτικά

Συντονιστής: Συντονιστές

Re: Θέλω να πάρω μηχανή

Δημοσίευσηαπό karaferas την Σάβ Ιαν 31, 2009 12:02 am

δεν το ηξερα για το cbf, γραψε λαθος.. :roll:
karaferas
Νέος στο forum
 
Δημοσιεύσεις: 260
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 02, 2008 3:38 pm
Τοποθεσία: thess, kalamaria
Μοντέλο: aprilia
Κυβικά: 0

Re: Θέλω να πάρω μηχανή

Δημοσίευσηαπό Pontikis/TDM850 την Σάβ Ιαν 31, 2009 11:14 pm

Προσωπικά έχω το TDM, όμως το 850 και όχι το 900. Είμαι πολύ ικανοποιημένος κι ας καίει λίγο λαδάκι παραπάνω (κάτι που δεν ισχύει στο 900). Προβλήματα δεν μου έχει βγάλει πολλά κι ας την πήρα μεταχειρισμένη. Μπορείς να κάνεις φυσικά πολύ άνετα ταξίδια και με την κοπελιά, και όσον αφορά την πόλη είναι αρκετά εύχρηστη όχι φυσικά όμως για να χώνεσαι ανάμεσα στην κίνηση (αισθάνομαι ότι βασανίζεται στις κοντινές αποστάσεις μέσα στη πόλη και την κίνηση και την λυπάμαι). Το μόνο σίγουρο είναι ότι αυτά είναι η προσωπική μου γνώμη και πως εσύ είσαι αυτός που θα αποφασίσει τι του ταιριάζει. Καταλαβαίνω πως είναι σπαζοκεφαλιά και σου εύχομαι να κάνεις την καλύτερη επιλογή και να την ευχαριστηθείς.
Άβαταρ μέλους
Pontikis/TDM850
Νέος στο forum
 
Δημοσιεύσεις: 100
Εγγραφή: Τετ Απρ 02, 2008 11:56 am
Τοποθεσία: Salonika
Μοντέλο: Yamaha TDM
Κυβικά: 850

Re: Θέλω να πάρω μηχανή

Δημοσίευσηαπό man_OS την Κυρ Φεβ 01, 2009 11:02 am

Ας την πω κι εγώ την...άποψή μου (α ρε clind...)
Προσωπικά όταν έψαχνα μηχανή ήμουν πολύ κοντά στο σκεπτικό σου. Έψαχνα κι εγώ πολλά, δηλαδή να καίει λίγο, να κάθομαι άνετα, να μου αρεσει, να μπορεί να πάει κανα ταξίδι, να φορτώνω άνετα δεύτερο άτομο χωρίς να αγκομαχάμε, να έχει και λίγο γκαζάκι και το βασικότερο, να μην έχω συνεργεία κλπ.

Δεν πήρα τσοπεροειδες, γιατί όλοι πέσανε να με φάνε του στυλ "δεν στρίβει, δεν φρενάρει, δεν είναι για Ελλάδα" και είχαν απόλυτο δίκιο.
Δεν πήρα γυμνό γιατί δεν μπορούσα να οδηγήσω πάνω από 120 χιλιόμετρα/ώρα γιατί δεν άντεχα τις σφαλιάρες που έτρωγα από τον αέρα.

Τέλος πάντων, μπορώ να γράφω για ώρες, αλλά στο δια ταύτα... Ήμουν ανάμεσα σε 2 μηχανές. Tdm 900 και v strom. Ευτυχώς το ύψος μου βολεύει και για τις δύο μηχανές. Πήρα τη V strom...

Οι λόγοι επιλογής πολλοί, αλλά θα τους συμπτήξω.
1. Πολύ καλή προστασία από αέρα
2. Κάθεσαι άνετα, ανεβαίνεις-κατεβαίνεις "ατσαλάκωτος"
3. Ο συνεπιβάτης κάθεται Θ Ε Ι Κ Α
4. Καίει πολύ λίγο
5. Έχει και το ψιλογκαζάκι του για να κάνεις μια προσπέραση
6. Μπορείς να το οδηγήσεις και στην άσφαλτο και σε κανα μικροχωματόδρομο, ίσα ίσα να φτάσεις σε καμια παραλία δηλαδή.

Το ότι έχει μεγάλο βάρος, το συνήθισα σε 1 μήνα. Έχοντάς το 5 μήνες τώρα, μπορώ να πω ότι δεν μου έχει παρουσιαστεί δυσκολία στο να περνάω ανάμεσα από αμάξια, πηγαινοέρχομαι με τρομερή ευκολία, καίει αξιοπρεπώς λίγο (εμένα μου βγάζει 320-350 χιλιόμετρα ανά ρεζερβουάρ 18 lt, και χωρίς όμως ποτέ να πέφτω στο μισό τελευταίο τετραγωνάκι από βενζίνη).

Θεωρώ ότι και το tdm και το v storm είναι αχτύπητα μηχανάκια. Ό,τι κάνουν το κάνουν καλά και είναι τρομερά βολικά και τα δύο

Προσωπική μου άποψη όμως :)
Άβαταρ μέλους
man_OS
Νέος στο forum
 
Δημοσιεύσεις: 229
Εγγραφή: Πέμ Μάιος 08, 2008 8:52 pm
Τοποθεσία: Αθήνα
Ονομα χρήστη: Μάνος
Μοντέλο: Suzuki V strom
Κυβικά: 650

Re: Θέλω να πάρω μηχανή

Δημοσίευσηαπό giorgidm την Κυρ Φεβ 01, 2009 8:09 pm

man_OS έγραψε:Ας την πω κι εγώ την...άποψή μου (α ρε clind...)
Προσωπικά όταν έψαχνα μηχανή ήμουν πολύ κοντά στο σκεπτικό σου. Έψαχνα κι εγώ πολλά, δηλαδή να καίει λίγο, να κάθομαι άνετα, να μου αρεσει, να μπορεί να πάει κανα ταξίδι, να φορτώνω άνετα δεύτερο άτομο χωρίς να αγκομαχάμε, να έχει και λίγο γκαζάκι και το βασικότερο, να μην έχω συνεργεία κλπ.

Δεν πήρα τσοπεροειδες, γιατί όλοι πέσανε να με φάνε του στυλ "δεν στρίβει, δεν φρενάρει, δεν είναι για Ελλάδα" και είχαν απόλυτο δίκιο.
Δεν πήρα γυμνό γιατί δεν μπορούσα να οδηγήσω πάνω από 120 χιλιόμετρα/ώρα γιατί δεν άντεχα τις σφαλιάρες που έτρωγα από τον αέρα.

Τέλος πάντων, μπορώ να γράφω για ώρες, αλλά στο δια ταύτα... Ήμουν ανάμεσα σε 2 μηχανές. Tdm 900 και v strom. Ευτυχώς το ύψος μου βολεύει και για τις δύο μηχανές. Πήρα τη V strom...

Οι λόγοι επιλογής πολλοί, αλλά θα τους συμπτήξω.
1. Πολύ καλή προστασία από αέρα
2. Κάθεσαι άνετα, ανεβαίνεις-κατεβαίνεις "ατσαλάκωτος"
3. Ο συνεπιβάτης κάθεται Θ Ε Ι Κ Α
4. Καίει πολύ λίγο
5. Έχει και το ψιλογκαζάκι του για να κάνεις μια προσπέραση
6. Μπορείς να το οδηγήσεις και στην άσφαλτο και σε κανα μικροχωματόδρομο, ίσα ίσα να φτάσεις σε καμια παραλία δηλαδή.

Το ότι έχει μεγάλο βάρος, το συνήθισα σε 1 μήνα. Έχοντάς το 5 μήνες τώρα, μπορώ να πω ότι δεν μου έχει παρουσιαστεί δυσκολία στο να περνάω ανάμεσα από αμάξια, πηγαινοέρχομαι με τρομερή ευκολία, καίει αξιοπρεπώς λίγο (εμένα μου βγάζει 320-350 χιλιόμετρα ανά ρεζερβουάρ 18 lt, και χωρίς όμως ποτέ να πέφτω στο μισό τελευταίο τετραγωνάκι από βενζίνη).

Θεωρώ ότι και το tdm και το v storm είναι αχτύπητα μηχανάκια. Ό,τι κάνουν το κάνουν καλά και είναι τρομερά βολικά και τα δύο

Προσωπική μου άποψη όμως :)



αγαπητε φιλε μανο νομιζω κατα την δικια μου αποψη για 2 λογους γραφεις την αποψη σου
σε αυτο το ποστ...
1 θελεις να δικαιολογησεις την επιλογη σου στην αγορα μοτοσικλετας (v-storm)
2 δεν εχεις κανει βολτα με αρκετα μηχανακια και ποσω μαλλον δεν συμβιωσες μαζι τους....
οταν γραφεις οτι ειναι τα καλυτερα moto!!!

Ειναι καλο ενα μηχανακι να ειναι πρακτικο αλλα ως ενα οριο,
οταν ξεπερασει το οριο χανει το χαρακτηρα του και αργα ή γρηγορα θα πρεπει
να ερθει ο αντικαταστατης του, πραγμα οχι και τοσο ομορφο οταν δινεις 6-7 χιλιαδες ευρω
και περιμενεις να παρεις πισω εστω τα 3/4 της αρχικης αξιας και μεχρι τοτε η επιλογη σου
δεν θα σου εχει προσφερει τιποτα παραπανω απο μια απλη ευχαρηστιση κατα την οδηγηση της
σε κανα ταξιδακι....κλαιν μαιν με λιγα λογια....
Αυτα βλεπουν οι μοτοβιομηχανιες και μας εχουν πιξει σε ανουσια μηχανακια
που δεν ειναι ικανα να δικαιολογησουν καν τον ορο on-off (βλεπε v-storm)


τελος παντων ξεφυγα πολυ απο το θεμα του post αλλα δεν αντεξα οταν διαβασα την αποψη σου.
θα ελεγα στον φιλο Venos εφ'οσων του αρεσουν και τα guzzi ας κανει μια βολτα με ενα breva
πρωτα και μετα ας αποφασισει.....τι θελει να παρει αν και στα λεφτα που διαθετει οτι και να παρει
δεν θα του κανει ποτε το κλικ που θα σου κανει μια breva...ενα tiger 1050....ενα KTM 990 Adventure .....
και απλα θα αναρωτιεται τι στο κορακα τον οδηγησε σε αυτη την επιλογη του.....
Άβαταρ μέλους
giorgidm
Τακτικό Μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 768
Εγγραφή: Τρί Δεκ 19, 2006 10:47 pm
Τοποθεσία: porto salonico
Ονομα χρήστη: GEORGE DIMITRIOU
Μοντέλο: XT660 X
Κυβικά: 660

Re: Θέλω να πάρω μηχανή

Δημοσίευσηαπό Billy την Κυρ Φεβ 01, 2009 8:55 pm

Η συζήτηση αυτή μου θυμίζει το πρώτο μου ποστ στο forum :-D
Βλέπω κάνουμε συνέχεια reply στην απορία του venos αλλά δεν βλέπω τον ίδιο να εκφέρει άποψη σε αυτά που λέμε. Μάλλον τον τρομάξαμε και έφυγε :razz:
Άβαταρ μέλους
Billy
Τακτικό Μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 1070
Εγγραφή: Παρ Ιούλ 27, 2007 5:06 pm
Τοποθεσία: Αθήνα Γλυφάδα
Κυβικά: 0

Re: Θέλω να πάρω μηχανή

Δημοσίευσηαπό giorgidm την Κυρ Φεβ 01, 2009 9:03 pm

Billy έγραψε:Η συζήτηση αυτή μου θυμίζει το πρώτο μου ποστ στο forum :-D
Βλέπω κάνουμε συνέχεια reply στην απορία του venos αλλά δεν βλέπω τον ίδιο να εκφέρει άποψη σε αυτά που λέμε. Μάλλον τον τρομάξαμε και έφυγε :razz:



μπορεις να βρεις το link?
Άβαταρ μέλους
giorgidm
Τακτικό Μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 768
Εγγραφή: Τρί Δεκ 19, 2006 10:47 pm
Τοποθεσία: porto salonico
Ονομα χρήστη: GEORGE DIMITRIOU
Μοντέλο: XT660 X
Κυβικά: 660

Re: Θέλω να πάρω μηχανή

Δημοσίευσηαπό Billy την Κυρ Φεβ 01, 2009 11:15 pm

giorgidm έγραψε:μπορεις να βρεις το link?


Το λινκ το βρήκα... δεν το ποστάρω όμως γιατί ντρέπομαι. Είχα πει πολλές μ@κς και γελάω με τον εαυτό μου μόνο που το διαβάζω :smt005
To ωραίο είναι ότι και εγώ τα ίδια ήθελα, άνεση, χαμηλή κατανάλωση, εύκολη χρήση, ταξιδιάρικο και με δύο άτομα αλλά όταν είχα τα λεφτά ζεστά ζεστά στα χέρια μου το μυαλό μου έπαθε blackout και απλά πήρα αυτό που γούσταρα να βλέπω και να θέλω να καβαλώ.
Συμβουλή μου δηλαδή καθάρισε το μυαλό σου απο κριτήρια και υποχρεώσεις και απλά πάρε αυτό που θα ήθελες να έχεις. Τα 6.000Ε είναι πολύ καλό ποσό, βρίσκεις σχεδόν τα πάντα με αυτά τα χρήματα.

Βρέχει πάλι έξω... :cry:
Άβαταρ μέλους
Billy
Τακτικό Μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 1070
Εγγραφή: Παρ Ιούλ 27, 2007 5:06 pm
Τοποθεσία: Αθήνα Γλυφάδα
Κυβικά: 0

Re: Θέλω να πάρω μηχανή

Δημοσίευσηαπό Venos την Δευτ Φεβ 02, 2009 10:44 am

Billy έγραψε:Η συζήτηση αυτή μου θυμίζει το πρώτο μου ποστ στο forum :-D
Βλέπω κάνουμε συνέχεια reply στην απορία του venos αλλά δεν βλέπω τον ίδιο να εκφέρει άποψη σε αυτά που λέμε. Μάλλον τον τρομάξαμε και έφυγε :razz:
Δεν τρομάζω τόσο εύκολα απλώς δεν έχω νετ στο σπίτι και μπαίνω απ' τη δουλειά. :)
Γενικά σκέφτομαι πολλά μηχανάκια, πάντως χωρίς να θέλω να προσβάλω κανέναν το V Strom δεν είναι μέσα σ' αυτά και λόγω όγκου και ύψους. Έπειτα σαν κατηγορία δε με εκφράζει.Χωρίς να είναι δικό μου έχω μπει σε χωματόδρομο για να πάω σε παραλία με CBF, ή ακόμη και με το σκούτερ μου. Δε βλέπω το λόγο να πάρω κάτι τόσο μεγάλο και -συγνώμη και πάλι- αδιάφορο αισθητικά σαν το V Strom για να μπορώ απλώς να μπω σ' ένα χωματόδρομο γιατί μέχρι εκεί θα μείνω. Δε μου αρέσει ούτε να λερώνομαι, ούτε να εξερευνώ τα λασπόνερα και τα λοφάκια οπότε η δεύτερη δραστηριότητα των on off μου είναι άχρηστη και αχρείαστη.
Ανέφερα πως το TDM το έχω οδηγήσει και το έχω ευχαριστηθεί αλλά δε μου αρέσει, δε μου κάνει κλικ κι είναι και κάτι άλλο βαρέθηκα μαζί με το V strom να τα βλέπω σε κάθε γωνία. Επομένως δε θέλω να γίνω άλλος ένας κάτοχος μιας μηχανής που έχουν όλοι.
Το Tiger δε μπορώ να το πάρω. Ούτε έχω βρει κάποιο στα λεφτά μου, ούτε το φτάνω ώστε να μπορώ να κοντρολάρω το βάρος του. Αλλά είναι όντως πολύ όιμορφο μηχανάκι. Τα KTM ποτέ δε μου έκαναν κάποια αίσθηση με εξαίρεση ένα supersport με έναν ήχο που σου κόβει το αίμα, το RC8.
Μπορεί κάποιος να μου πει μερικά πράγματα για το Breva; Θέλω να πω ποιό breva μπορεί να καλύψει αυτά που θέλω κι αν υπάρχει περίπτωση να βρω στα λεφτά που διαθέτω; Υπάρχουν προστατευτικά από τον αέρα κι αν ναι σε ποιά λεφτά; Είναι κι ένα άλλο μηχανάκι που έχω δει και με ξετρέλανε για το στυλ του αλλά δεν ξέρω ούτε πως λέγεται και είναι και τελείως γυμνό κι υποψιάζομαι πως πρέπει να είναι πολύ γρήγορο, ένα triumph με γουρλωτά φανάρια.
-Μηχανή σημαίνει ελευθερία-
-Μηχανή σημαίνει επαγρύπνηση των αισθήσεων-
Άβαταρ μέλους
Venos
Νέος στο forum
 
Δημοσιεύσεις: 12
Εγγραφή: Παρ Ιαν 30, 2009 10:49 am
Τοποθεσία: Αθήνα
Μοντέλο: Gilera Nexus 250
Κυβικά: 250

Re: Θέλω να πάρω μηχανή

Δημοσίευσηαπό Dakota την Δευτ Φεβ 02, 2009 12:56 pm

Το Breva το 750 θα σε κουράσει για 2κάβαλα ταξίδια. Είναι πολύ ωραίο μηχανάκι για στιλάτες βόλτες στην πόλη και σόλο ταξίδια αλλά η μικρή του ιπποδύναμη θα σε ταλαιπωρήσει στην εθνική. Στον αντίποδα το Breva 850 είναι ένα τελείως διαφορετικό μηχανάκι. Άλλο πλαίσιο, ανάρτηση, σχεδίαση πολύ ποιο σύγχρονο. Φυσικά είναι ακριβότερο αλλά αξίζει τα λεφτά του. Με μια ζελατίνα γυρνάς όλη την Ευρώπη 2κάβαλος και κυκλοφορείς άνετα στην πόλη. Με 6.000 όμως μόνο μεταχειρισμένο θα βρεις ψάξε στο mobile.de. Ρώτα σε αντιπροσωπίες της Piaggio που πουλάνε Moto Guzzi για test ride. Προσοχή τα Guzzi είναι άκρως εθιστηκά και τα παντρεύεσαι από άποψη όχι από ανάγκη όπως νομίζουν οι περισσότεροι.

V-strom & TDM θα έπαιρνα αν σκόπευα να αλλάξω μηχανάκι μετά από 3-4 χρόνια. Πολύ καλά για αρχάριο, έχει γεμίσει ο τόπος από δαύτα. Αν το πάρεις διάλεξε ένα μεταχειρισμένο για να μην χάσεις πολλά λεφτά στην μεταπώληση.

Το Bundit 650 είναι τίμια* επιλογή αλλά ζυγίζει 240 κιλά+ και υπολείπεται των παραπάνω σε φρένα πλαίσιο αισθητική. Έχει όμως την μεγαλύτερη ιπποδύναμη. (japan λογική)



*Δηλαδή μέτριο παντού για αυτό και κάνει τόσο.
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
Dakota
Συχνό Μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 2185
Εγγραφή: Τρί Αύγ 29, 2006 4:08 pm
Τοποθεσία: Hell for Leather
Ονομα χρήστη: Μήτσος
Μοντέλο: Moto Guzzi 1200 Sport
Yamaha YBR 125
Κυβικά: 1275

Re: Θέλω να πάρω μηχανή

Δημοσίευσηαπό iliasRC31 την Δευτ Φεβ 02, 2009 2:38 pm

Venos έγραψε: Είναι κι ένα άλλο μηχανάκι που έχω δει και με ξετρέλανε για το στυλ του αλλά δεν ξέρω ούτε πως λέγεται και είναι και τελείως γυμνό κι υποψιάζομαι πως πρέπει να είναι πολύ γρήγορο, ένα triumph με γουρλωτά φανάρια.


λεγεται speed ή street triple


πληροφορίες εδω

viewtopic.php?f=58&t=7641

viewtopic.php?f=58&t=2835
Ακριβές ασφάλειες ; Οχι ποιά ! https://www.insurance4you.gr & https://www.ins4youdirect.gr/
Το Motocikleta στο Facebook http://www.motocikleta.gr/facebook
Το Motocikleta στο Twitter http://twitter.com/motocikleta
------------------------------------------------
Άβαταρ μέλους
iliasRC31
Site Admin
 
Δημοσιεύσεις: 7007
Εγγραφή: Τετ Ιουν 14, 2006 10:22 pm
Τοποθεσία: Γλυφάδα
Ονομα χρήστη: Ηλίας
Κυβικά: 1050
Επάγγελμα: Ασφαλιστικός Σύμβουλος -www.Insurance4you.gr

Re: Θέλω να πάρω μηχανή

Δημοσίευσηαπό tifoso4ever την Δευτ Φεβ 02, 2009 3:51 pm

SUZUKI GLADIUS 650
Πηγαινε δες το απο κοντα. Για καποιον αρχαριο ειναι απο τις καλυτερες επιλογες.
Σου παραθετω και καποια λινκς για να παρεις πληροφοριες.
Ειναι ο απογονος των SV 650, απο τα καλυτερα μοντελα που εβγαλε ποτε η σουζουκι κατα τη γνωμη μου.

http://suzukisv650.com/

http://www.sv650.org/

http://www.bestbeginnermotorcycles.com/ ... 650-review

http://www.gladiusstyle.com/

http://www.mrbike.gr/website/index.php/ ... -2009.html

Παντα με πολυ πολυ προσοχη, συνεση και λογικη και τον εγωϊσμο σου τον αφηνεις σπιτι οταν καβαλας...
:wink:
2STROKE4EVER!
www.2strokers.com
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
tifoso4ever
Νέος στο forum
 
Δημοσιεύσεις: 121
Εγγραφή: Πέμ Ιουν 14, 2007 2:40 am

Re: Θέλω να πάρω μηχανή

Δημοσίευσηαπό iliasRC31 την Δευτ Φεβ 02, 2009 10:35 pm

εμφανισιακα του 2009 αλλα και το παλιο sv ειναι πολυ ωραια κατα την γνωμη μου

δεν εχω καταφερει ακομα να το οδηγησω αλλα που θα μου παει
Ακριβές ασφάλειες ; Οχι ποιά ! https://www.insurance4you.gr & https://www.ins4youdirect.gr/
Το Motocikleta στο Facebook http://www.motocikleta.gr/facebook
Το Motocikleta στο Twitter http://twitter.com/motocikleta
------------------------------------------------
Άβαταρ μέλους
iliasRC31
Site Admin
 
Δημοσιεύσεις: 7007
Εγγραφή: Τετ Ιουν 14, 2006 10:22 pm
Τοποθεσία: Γλυφάδα
Ονομα χρήστη: Ηλίας
Κυβικά: 1050
Επάγγελμα: Ασφαλιστικός Σύμβουλος -www.Insurance4you.gr

Re: Θέλω να πάρω μηχανή

Δημοσίευσηαπό elouros την Δευτ Φεβ 02, 2009 10:50 pm

Κατι τετοιο θα σου αρεσε;
Συνημμένα

Ποναν τα παλικαρια ορε ;;;;;;;;
Άβαταρ μέλους
elouros
Νέος στο forum
 
Δημοσιεύσεις: 29
Εγγραφή: Τετ Ιαν 21, 2009 10:47 pm
Τοποθεσία: Βορεια!!
Ονομα χρήστη: ΒΑΓΓΕΛΑΣ
Μοντέλο: kawasaki GTR1400
Κυβικά: 1400

Re: Θέλω να πάρω μηχανή

Δημοσίευσηαπό Venos την Τρί Φεβ 10, 2009 8:56 pm

Τί κουκλί είναι αυτό; :smt049
-Μηχανή σημαίνει ελευθερία-
-Μηχανή σημαίνει επαγρύπνηση των αισθήσεων-
Άβαταρ μέλους
Venos
Νέος στο forum
 
Δημοσιεύσεις: 12
Εγγραφή: Παρ Ιαν 30, 2009 10:49 am
Τοποθεσία: Αθήνα
Μοντέλο: Gilera Nexus 250
Κυβικά: 250

Re: Θέλω να πάρω μηχανή

Δημοσίευσηαπό Dakota την Τετ Φεβ 11, 2009 11:36 am

Moto Guzzi Breva 750.
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
Dakota
Συχνό Μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 2185
Εγγραφή: Τρί Αύγ 29, 2006 4:08 pm
Τοποθεσία: Hell for Leather
Ονομα χρήστη: Μήτσος
Μοντέλο: Moto Guzzi 1200 Sport
Yamaha YBR 125
Κυβικά: 1275

Re: Θέλω να πάρω μηχανή

Δημοσίευσηαπό Venos την Τρί Φεβ 17, 2009 11:08 am

Καλημέρα.
Σας ευχαριστώ όλους για τη βοήθεια. Αύριο μάλλον θα κλείσω τη Breva 850 [smilie=yahoo.gif] [smilie=yahoo.gif] [smilie=yahoo.gif]
-Μηχανή σημαίνει ελευθερία-
-Μηχανή σημαίνει επαγρύπνηση των αισθήσεων-
Άβαταρ μέλους
Venos
Νέος στο forum
 
Δημοσιεύσεις: 12
Εγγραφή: Παρ Ιαν 30, 2009 10:49 am
Τοποθεσία: Αθήνα
Μοντέλο: Gilera Nexus 250
Κυβικά: 250

Re: Θέλω να πάρω μηχανή

Δημοσίευσηαπό Billy την Τρί Φεβ 17, 2009 6:34 pm

Οοοοοοοο... καλορίζικη!
Αντε με το καλό και θέλουμε φωτογραφίες απο τον μήνα του μέλιτος σας
Άβαταρ μέλους
Billy
Τακτικό Μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 1070
Εγγραφή: Παρ Ιούλ 27, 2007 5:06 pm
Τοποθεσία: Αθήνα Γλυφάδα
Κυβικά: 0

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο ΜΟΝΤΕΛΑ

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες