Πωλούνται ανταλλακτικά Honda Dominator 650

Αγοραπωλησίες, δωρεές κ.λ.π.

Συντονιστής: Συντονιστές

Πωλούνται ανταλλακτικά Honda Dominator 650

Δημοσίευσηαπό Cuba Libre την Δευτ Φεβ 08, 2010 12:36 pm

Καλημέρες,

Έχω ένα πρακτικά πλήρες Dominator 650 σε κομμάτια που θέλω να μου αδειάσουν τη γωνιά. Το μηχανάκι το πήρα για προτζεκτ και έχουν κρατηθεί ο σκελετός, το μοτέρ, το μοχλικό της πίσω ανάρτησης, πάνω και κάτω τιμονόπλακα και ίσως τίποτε άλλα ψιλολοϊδια που μου διαφεύγουν. Επίσης λείπει το πίσω δεξί πλαστικό καπάκι, η μανέτα του εμπρός φρένου και η πίσω δαγκάνα (αν θυμάμαι καλά – πρέπει να το κοιτάξω αυτό).

Τα υπόλοιπα υπάρχουν όλα: τεπόζιτο, φαίρινγκ, πλαστικά, ουρά, σχάρα, φανάρι, όργανα, σέλα (σκισμένη: θέλει και αφρώδες και κάλυμα), αναρτήσεις εμπρός/πίσω (πιρούνι, ψαλίδι, αμορτισέρ κλπ), τροχοί, φρένα, καρμπυρατέρ κλπ κλπ.

Κατάσταση πάρα πολύ καλή, χρώμα μαύρο.

Θα προτιμούσα να πουληθούν όλα μαζί σαν πακέτο για να μην ψάχνω και ασχολούμαι με τα προαναφερθέντα ψιλολοϊδια στις γωνίες του συνεργείου, πίσω από την ντουλάπα στην αποθήκη, κάτω από το χαλί κλπ. Αν ωστόσο υπάρχει ενδιαφέρον για συγκεκριμένα, μεμονωμένα πράγματα, το συζητάμε.

Τιμή: 700 ευρώ όλα μαζί. Υποθέτω ότι τεπόζιτο, όργανα και φανάρια κάνουν από μόνα τους αρκετά παραπάνω, αλλά τέλος πάντων κι αυτό το συζητάμε.

Επισυνάπτω φωτό από ένα ίδιο Dominator (όχι το δικό μου) για να γίνει αντιληπτό για ποιό μοντέλο μιλάμε.

Να σημειώσω κάνα δυό πραγματάκια που έχω ξαναβάλει και σε προηγούμενες αγγελίες μου:
- Στόχος μου είναι να μου αδειάσουν τη γωνιά και να βοηθήσω κανέναν που τα έχει ανάγκη
- Έχω χάσει την επαφή με το αντικείμενο και δεν ξέρω πόσο κάνουν καινούργια αυτά που πουλάω, ούτε πόσα πιάνουν στην αγορά ως μεταχειρισμένα . Η τιμή που βάζω είναι αυτή που μου φαίνεται εμένα σωστή, δηλαδή το ποσό που θα ήμουν διατεθημένος να δώσω εγώ αν ήθελα να τα πάρω. Αν είμαι εκτός πραγματικότητος, παρακαλώ διορθώστε με να προσαρμόσω το ποσό που ζητάω.
- Εν συνεχεία ανωτέρω, αν η τιμή παρα"διορθωθεί" προτιμώ να τα χαρίσω στον πρώτο που τά'χει ανάγκη κι έρθει να τα πάρει
- Τέλος, είμαι αρκετά δυσκίνητος λόγω επαγγελματικών και, κυρίως, οικογεννειακών υποχρεώσεων. Μέχρις ενός σημείου μπορώ να τα πάω προς τον αγοραστή, αλλά όποιος ενδιαφερθεί να αγοράσει κάτι ας είναι προετοιμασμένος να έρθει περισσότερο προς τα μέρη μου, παρά να πάω εγώ στα δικά του.

Ευχαριστώ,
Μάνος
[email protected]
6936-997699
Συνημμένα

Cuba Libre
Νέος στο forum
 
Δημοσιεύσεις: 27
Εγγραφή: Τετ Σεπ 06, 2006 4:51 pm

Re: Πωλούνται ανταλλακτικά Honda Dominator 650

Δημοσίευσηαπό Cuba Libre την Πέμ Απρ 29, 2010 4:15 pm

Τα όργανα αποχωρούν από την αγγελία.
Τα υπόλοιπα, όλα μαζί, 500 ευρώ, διαπραγματεύσιμα.
Δίδονται και τμηματικά
Ευχαριστώ,
Μ.
Cuba Libre
Νέος στο forum
 
Δημοσιεύσεις: 27
Εγγραφή: Τετ Σεπ 06, 2006 4:51 pm


Επιστροφή στο ΜΙΚΡΕΣ & ΜΕΓΑΛΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες