Michelin Pilot Road 2

Michelin Pilot Road 2

Δημοσίευσηαπό Tdmrider την Παρ Απρ 27, 2007 1:22 pm

Τις επόμενες ημέρες θα φορέσω αυτά τα ελαστικά στο TDM μου και θα σας πω εντυπώσεις. Πρόκειται για ελαστικό διπλής γόμας. Το concept του παρουσιάζεται παρακάτω
Συνημμένα


Moderator of Motocikleta.Gr


Το μεγαλύτερο δώρο για έναν αναβάτη είναι η επόμενη βόλτα με τη μηχανή. Οδηγείτε με ασφάλεια λοιπόν.


Δημοπρασίες Αγάπης !

Δεν έχεις ακόμα την κάρτα μέλους ? Δες τι χάνεις !
Άβαταρ μέλους
Tdmrider
Συχνό Μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 2698
Εγγραφή: Πέμ Ιουν 15, 2006 12:00 am
Τοποθεσία: Βούλα, Αθήνα
Ονομα χρήστη: Σπύρος
Μοντέλο: Yamaha TDM
Κυβικά: 900

Δημοσίευσηαπό iliasRC31 την Παρ Απρ 27, 2007 3:29 pm

αν και κουλος :smt050 νομίζω οτι κανεις μια καλη επιλογη :smt041

περιμενω εντυπώσεις

τα λαστιχα με διπλη γώμα ισως ειναι η καλητερη σχετικα λυση για τους Ελληνικους δρομους για αυτους που δεν επιθυμουν αλλαγη ελαστικου καθε 6000 χλμ που κραταει συνηθως ενα μαλακο ελαστικο .
Ακριβές ασφάλειες ; Οχι ποιά ! https://www.insurance4you.gr & https://www.ins4youdirect.gr/
Το Motocikleta στο Facebook http://www.motocikleta.gr/facebook
Το Motocikleta στο Twitter http://twitter.com/motocikleta
------------------------------------------------
Άβαταρ μέλους
iliasRC31
Site Admin
 
Δημοσιεύσεις: 7007
Εγγραφή: Τετ Ιουν 14, 2006 10:22 pm
Τοποθεσία: Γλυφάδα
Ονομα χρήστη: Ηλίας
Κυβικά: 1050
Επάγγελμα: Ασφαλιστικός Σύμβουλος -www.Insurance4you.gr

Δημοσίευσηαπό Dimitris την Παρ Απρ 27, 2007 4:33 pm

Σπύρο ανυπομονώ να μου πεις εντυπώσεις! Διάβαζα και εγώ τις προάλλες για αυτά τα λάστιχα. Λένα πως ξεχωρίζουν για την ποιότητά τους. ΕΠειδή σύντομα θα αλλάξω και εγώ λάστιχα τον τελευταίο καιρό ψάχνομαι, οπότε οι εντυπώσεις σου θα είναι πολύτιμες.

Αμφιταλαντέυομαι μεταξύ των Pilot Road2
Bridgestone Batllax BT021
Metzeler Roadtec z6 (τα οποία ήδη φοράω και μου έχουν αρέσει)

Επείδη με έχουν ευχαριστήσει τα Metzeler κλίνω προς αυτά..ξανά...

Αν μέχρι αρχές Ιουνίου έχεις γράψει καμιά 500αριά χιλιόμετρα τότε θα είναι και μια καλή στιγμή να τα κρίνεις τα Michelin, έτσι δεν είναι;
Moderator of Motocikleta.Gr

Moto Guzzi Breva V1100 2006
Moto Guzzi Le Mans V11 2003
Moto Guzzi World Club

The way the "V" is meant to be...



Δημοπρασίες Αγάπης ! Δεν έχεις ακόμα την κάρτα μέλους ? Δες τι χάνεις !
Άβαταρ μέλους
Dimitris
Παλαιό Μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 7897
Εγγραφή: Τετ Αύγ 30, 2006 8:11 pm
Τοποθεσία: Μακεδονία, Θεσσαλονίκη, Καλαμαριά
Μοντέλο: Moto Guzzi 1100 Breva 2006 ABS, V11 Le Mans 2003, 1100 sport 1998
Κυβικά: 1100

Δημοσίευσηαπό Tdmrider την Παρ Απρ 27, 2007 5:11 pm

Dimitris έγραψε:Σπύρο ανυπομονώ να μου πεις εντυπώσεις! Διάβαζα και εγώ τις προάλλες για αυτά τα λάστιχα. Λένα πως ξεχωρίζουν για την ποιότητά τους. ΕΠειδή σύντομα θα αλλάξω και εγώ λάστιχα τον τελευταίο καιρό ψάχνομαι, οπότε οι εντυπώσεις σου θα είναι πολύτιμες.

Αμφιταλαντέυομαι μεταξύ των Pilot Road2
Bridgestone Batllax BT021
Metzeler Roadtec z6 (τα οποία ήδη φοράω και μου έχουν αρέσει)

Επείδη με έχουν ευχαριστήσει τα Metzeler κλίνω προς αυτά..ξανά...

Αν μέχρι αρχές Ιουνίου έχεις γράψει καμιά 500αριά χιλιόμετρα τότε θα είναι και μια καλή στιγμή να τα κρίνεις τα Michelin, έτσι δεν είναι;




Εξαρτάται από τη χρήση που τα θες. Εγώ κυκλοφορώ μέσα στην πόλη και θέλω κάτι να ζεστένεται γρήγορα. Για μικτή χρήση, και τουριστική δηλαδή, ακούω πολύ καλά λόγια για Pirelli Strada. Καλά είναι και τα Ζ6 αλλά έχουν κακές σχέσεις με τα νερά από οτι λένε αυτοί που τα φοράνε. Για τα 021 δεν ξέρω κάτι ...
Moderator of Motocikleta.Gr


Το μεγαλύτερο δώρο για έναν αναβάτη είναι η επόμενη βόλτα με τη μηχανή. Οδηγείτε με ασφάλεια λοιπόν.


Δημοπρασίες Αγάπης !

Δεν έχεις ακόμα την κάρτα μέλους ? Δες τι χάνεις !
Άβαταρ μέλους
Tdmrider
Συχνό Μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 2698
Εγγραφή: Πέμ Ιουν 15, 2006 12:00 am
Τοποθεσία: Βούλα, Αθήνα
Ονομα χρήστη: Σπύρος
Μοντέλο: Yamaha TDM
Κυβικά: 900

Δημοσίευσηαπό Dakota την Τετ Μάιος 02, 2007 12:39 pm

Dimitris έγραψε:Επείδη με έχουν ευχαριστήσει τα Metzeler κλίνω προς αυτά..ξανά...


Εγώ πάντα βάζω διαφορετική μάρκα. Για να αποκτώ μεγαλύτερη εμπειρία. Μέχρι στιγμής δουλεύει το κόλπο.

Τα pilot road τα προηγούμενα τα είχα στο fazer για 18.000 χλμ. Παρακαλούσα για βροχή! Δεν άλλαζαν καθόλου συμπεριφορά στο βρεγμένο. Τα άλλαξα όχι γιατί είχαν λιώσει (άντεχαν τουλάχιστον 6000 χλμ ακόμα) αλλά γιατί αργούσαν πολύ να ζεσταθούν και γλιστρούσαν υπερβολικά μέσα στη πόλη. Ειδικά το πίσω. Και δεν συνεργαζόντουσαν καθόλου με την ανάρτηση της WP.

Τώρα έβαλα τα dunlop qualifier και ορκίστηκα να μην ξαναβάλω sport touring λάστιχο. Με την πιο σπορ γεωμετρία και την πιο μαλακή γόμα αισθάνομαι ότι το fazer αδυνάτισε κατά 20 κιλά.

Πριν τα pilot road είχα Metzeler M1. Βεντούζα !!!!!! αλλά διαλύθηκε σε 8.000 χλμ. Μέχρι τα 10.000 που το κράτησα :smt021 :smt021 είχε βγάλει τα λινά.

Βέβαια όλα αυτά είναι σχετικά, εξαρτάται από το πως οδηγείς, τον τύπο της μηχανής (βάρος - ιπποδύναμη) και άλλους 1000 παράγοντες.
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
Dakota
Συχνό Μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 2185
Εγγραφή: Τρί Αύγ 29, 2006 4:08 pm
Τοποθεσία: Hell for Leather
Ονομα χρήστη: Μήτσος
Μοντέλο: Moto Guzzi 1200 Sport
Yamaha YBR 125
Κυβικά: 1275

Δημοσίευσηαπό Tdmrider την Τετ Μάιος 02, 2007 4:44 pm

Fretazer έγραψε: .... Τα pilot road τα προηγούμενα τα είχα στο fazer για 18.000 χλμ. Παρακαλούσα για βροχή! Δεν άλλαζαν καθόλου συμπεριφορά στο βρεγμένο. Τα άλλαξα όχι γιατί είχαν λιώσει (άντεχαν τουλάχιστον 6000 χλμ ακόμα) αλλά γιατί αργούσαν πολύ να ζεσταθούν και γλιστρούσαν υπερβολικά μέσα στη πόλη. Ειδικά το πίσω. Και δεν συνεργαζόντουσαν καθόλου με την ανάρτηση της WP. .....



Ελπίζω τα pilot road 2 να βγούν πιο μαλακά ...
Moderator of Motocikleta.Gr


Το μεγαλύτερο δώρο για έναν αναβάτη είναι η επόμενη βόλτα με τη μηχανή. Οδηγείτε με ασφάλεια λοιπόν.


Δημοπρασίες Αγάπης !

Δεν έχεις ακόμα την κάρτα μέλους ? Δες τι χάνεις !
Άβαταρ μέλους
Tdmrider
Συχνό Μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 2698
Εγγραφή: Πέμ Ιουν 15, 2006 12:00 am
Τοποθεσία: Βούλα, Αθήνα
Ονομα χρήστη: Σπύρος
Μοντέλο: Yamaha TDM
Κυβικά: 900

Δημοσίευσηαπό Dimitris την Πέμ Μάιος 03, 2007 1:46 am

Και μην ξεχνάμε να ελέγχουμε αν οι προδιαγραφές των ελαστικών (βάρος, ταχύτητα) ταιριάζουν με της μοτοσικλέτας μας.
Moderator of Motocikleta.Gr

Moto Guzzi Breva V1100 2006
Moto Guzzi Le Mans V11 2003
Moto Guzzi World Club

The way the "V" is meant to be...



Δημοπρασίες Αγάπης ! Δεν έχεις ακόμα την κάρτα μέλους ? Δες τι χάνεις !
Άβαταρ μέλους
Dimitris
Παλαιό Μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 7897
Εγγραφή: Τετ Αύγ 30, 2006 8:11 pm
Τοποθεσία: Μακεδονία, Θεσσαλονίκη, Καλαμαριά
Μοντέλο: Moto Guzzi 1100 Breva 2006 ABS, V11 Le Mans 2003, 1100 sport 1998
Κυβικά: 1100

Δημοσίευσηαπό Acanthor την Τρί Μάιος 08, 2007 1:34 am

Περιμένουμε νέα σου!!!
Εγώ πάλι στο TDM τα μαμίσια ήταν τα Ζ4 της Metzeler και με είχαν αφήσει πολύ ευχαριστημένο. Μετά πήγα στα Michelin Pilot Road τα οποία και παρακαλούσα να κάνω χλμ για να τα βγάλω! Μόνο σε ένα ταξίδι τα ευχαριστήθηκα πραγματικά κι αυτό γιατί αργούσαν να ζεσταθούν. Μέσα στην πόλη είχα τρελαθεί στα μπαντιλίκια (που λέει ο λόγος ε?)
Μετά έβαλα τα Metzeler Z6 όπου και τα φοράει τώρα με τον καινούργιο της αναβάτη και είναι ακόμα καινούργια (ούτε 3000χλμ δεν έχουν άλλωστε)!!

Τώρα το VFR δυστυχώς έχει τα Michelin Pilot Sport και δε μου αρέσουν καθόλου σαν αίσθηση. Περιμένω να τα δω (άντε ντε!) σε ταξίδι μόλις ζεσταθούν, γιατί μέσα στην πόλη τα φοβάμαι πολύ (ακόμα δεν της έχω πάρει τον άερα της βέφας εννοείται-μια βδομάδα την έχω...)

Γενικώς περιμένω εντυπώσεις από τα "2" για να δω αν άλλαξε κάτι, αν και δεν το βλέπω, αφού η φιλοσοφία είναι μάλλον ίδια, απλά κρατάει περισσότερο η γόμα...

Βασικά επειδή κινούμαι κατά 80% στην πόλη θα ήθελα κι εγώ κατι που να ζεστένεται γρήγορα. Ίσως δοκιμάσω Metzeler M3 αν και δεν το χω σε τίποτα να πάω κάποια στιγμή στα Z6 κι ας μην συνήθίζεται σε VFR...
There's too much panic in this town....
Άβαταρ μέλους
Acanthor
Τακτικό Μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 819
Εγγραφή: Τετ Αύγ 30, 2006 3:12 pm
Τοποθεσία: Μαρούσι
Ονομα χρήστη: Όμηρος
Κυβικά: 0

Δημοσίευσηαπό Dakota την Τρί Μάιος 08, 2007 10:37 am

Acanthor έγραψε:Βασικά επειδή κινούμαι κατά 80% στην πόλη θα ήθελα κι εγώ κατι που να ζεστένεται γρήγορα. Ίσως δοκιμάσω Metzeler M3 αν και δεν το χω σε τίποτα να πάω κάποια στιγμή στα Z6 κι ας μην συνήθίζεται σε VFR...


Dunlop Qualifier και θα με θυμηθείς. To vfr δεν είναι TDM.
Με τουριστικά λάστιχα χάνεις τις μισές δυνατότητές του.

Eκτός του Metzeler M3 μπορείς να βάλεις michelen pilot power ή pirelli diablo.

Στο fazer άλλαξα 2 τουριστικά σετ και 2 σπορ. Ενναλάξ. Από τουριστικό σε σπορ, ξάνα πάλι τουριστικό και τέλος σπορ. Αν δεν σκοπεύεις να κάνεις το γύρο της ευρώπης, ξέχνα τα Ζ6.
Με ένα ζευγάρι σπορ λάστιχα οι πάντες θα γίνουν σούζες. :smt025
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
Dakota
Συχνό Μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 2185
Εγγραφή: Τρί Αύγ 29, 2006 4:08 pm
Τοποθεσία: Hell for Leather
Ονομα χρήστη: Μήτσος
Μοντέλο: Moto Guzzi 1200 Sport
Yamaha YBR 125
Κυβικά: 1275

Δημοσίευσηαπό Acanthor την Τετ Μάιος 09, 2007 1:25 am

Fretazer έγραψε:
Dunlop Qualifier και θα με θυμηθείς. To vfr δεν είναι TDM.
Με τουριστικά λάστιχα χάνεις τις μισές δυνατότητές του.

Eκτός του Metzeler M3 μπορείς να βάλεις michelen pilot power ή pirelli diablo.

Στο fazer άλλαξα 2 τουριστικά σετ και 2 σπορ. Ενναλάξ. Από τουριστικό σε σπορ, ξάνα πάλι τουριστικό και τέλος σπορ. Αν δεν σκοπεύεις να κάνεις το γύρο της ευρώπης, ξέχνα τα Ζ6.
Με ένα ζευγάρι σπορ λάστιχα οι πάντες θα γίνουν σούζες. :smt025


Στα υπόψιν οι συμβουλές σου ;-) Μια διόρθωση, το VFR μου φοράει τα pilot Power και δε μου αρέσουν καθόλου στην πόλη. Μου δημιουργούν μια έντονη αίσθηση ανασφάλειας. Περιμένω να τα δω σε ταξίδι πάντως...Τα dunlop τα έχω στα υπόψιν όπως φυσικά και τα metzeler που μέχρι στιγμής όλες μου εμπειρίες με τη μάρκα αυτή ήταν πολύ θετικές.
There's too much panic in this town....
Άβαταρ μέλους
Acanthor
Τακτικό Μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 819
Εγγραφή: Τετ Αύγ 30, 2006 3:12 pm
Τοποθεσία: Μαρούσι
Ονομα χρήστη: Όμηρος
Κυβικά: 0

Δημοσίευσηαπό iliasRC31 την Τετ Μάιος 09, 2007 9:46 am

Εγω θα σου προτεινα τα Diablo της Pirelli

πολυ καλο δοκιμασμενο ελαστικο που δεν το αλλαζω , ασε που με εχει σωσει και μια φορα σε δυνατο φρεναρισμα και ητανε κρυο .
Ακριβές ασφάλειες ; Οχι ποιά ! https://www.insurance4you.gr & https://www.ins4youdirect.gr/
Το Motocikleta στο Facebook http://www.motocikleta.gr/facebook
Το Motocikleta στο Twitter http://twitter.com/motocikleta
------------------------------------------------
Άβαταρ μέλους
iliasRC31
Site Admin
 
Δημοσιεύσεις: 7007
Εγγραφή: Τετ Ιουν 14, 2006 10:22 pm
Τοποθεσία: Γλυφάδα
Ονομα χρήστη: Ηλίας
Κυβικά: 1050
Επάγγελμα: Ασφαλιστικός Σύμβουλος -www.Insurance4you.gr

Δημοσίευσηαπό Acanthor την Δευτ Ιουν 04, 2007 10:56 pm

Να συμπληρώσω κάτι για τα Michelin Pilot Power που τα δοκίμασα πλέον και σε ταξίδι και μπορώ να πω ότι μου έδιναν τρομερή αίσθηση ασφάλειας και στις στροφές και παντού.
Εδώ μόλις τα έπιανα σε κάποιες στάσεις να ένιωθα να κολλάνε και στο χέρι μου!

Όσο για μέσα στην πόλη πιστεύω ότι αργούν να ζεσταθούν, και μόλις επιτέλους βρήκα τη σωστή τους πίεση απέδιδαν πολύ καλύτερα από την αρχή!
There's too much panic in this town....
Άβαταρ μέλους
Acanthor
Τακτικό Μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 819
Εγγραφή: Τετ Αύγ 30, 2006 3:12 pm
Τοποθεσία: Μαρούσι
Ονομα χρήστη: Όμηρος
Κυβικά: 0

Δημοσίευσηαπό Dimitris την Τρί Ιουν 05, 2007 12:11 am

Acanthor έγραψε:Να συμπληρώσω κάτι για τα Michelin Pilot Power που τα δοκίμασα πλέον και σε ταξίδι και μπορώ να πω ότι μου έδιναν τρομερή αίσθηση ασφάλειας και στις στροφές και παντού.
Εδώ μόλις τα έπιανα σε κάποιες στάσεις να ένιωθα να κολλάνε και στο χέρι μου!

Όσο για μέσα στην πόλη πιστεύω ότι αργούν να ζεσταθούν, και μόλις επιτέλους βρήκα τη σωστή τους πίεση απέδιδαν πολύ καλύτερα από την αρχή!


:smt109 :smt109 :smt109 Καλές απολαύσεις τυχερούλη!






Υ.Γ:Πήρε το μάτι μου σε ένα flyer πως μέσα στον Ιούλιο θα κάνετε συναυλία στην Χαλκιδική, κάνω λάθος;
Moderator of Motocikleta.Gr

Moto Guzzi Breva V1100 2006
Moto Guzzi Le Mans V11 2003
Moto Guzzi World Club

The way the "V" is meant to be...



Δημοπρασίες Αγάπης ! Δεν έχεις ακόμα την κάρτα μέλους ? Δες τι χάνεις !
Άβαταρ μέλους
Dimitris
Παλαιό Μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 7897
Εγγραφή: Τετ Αύγ 30, 2006 8:11 pm
Τοποθεσία: Μακεδονία, Θεσσαλονίκη, Καλαμαριά
Μοντέλο: Moto Guzzi 1100 Breva 2006 ABS, V11 Le Mans 2003, 1100 sport 1998
Κυβικά: 1100

Δημοσίευσηαπό lord την Τρί Ιουν 05, 2007 12:13 am

Acanthor έγραψε:Να συμπληρώσω κάτι για τα Michelin Pilot Power που τα δοκίμασα πλέον και σε ταξίδι και μπορώ να πω ότι μου έδιναν τρομερή αίσθηση ασφάλειας και στις στροφές και παντού.
Εδώ μόλις τα έπιανα σε κάποιες στάσεις να ένιωθα να κολλάνε και στο χέρι μου!

Όσο για μέσα στην πόλη πιστεύω ότι αργούν να ζεσταθούν, και μόλις επιτέλους βρήκα τη σωστή τους πίεση απέδιδαν πολύ καλύτερα από την αρχή!


αντε και με το γονατο κατω.... :supz:
NERO DIABLO. . . . . . . . . . ITALO MAFIOZO
Εικόνα
proud member of xelona v-twin crew
Άβαταρ μέλους
lord
Συχνό Μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 2682
Εγγραφή: Δευτ Οκτ 09, 2006 11:08 pm
Τοποθεσία: ΠΑΤΡΑ
Ονομα χρήστη: ΑΡΗΣ
Μοντέλο: APRILIA TUONO R 08
Κυβικά: 1000

Δημοσίευσηαπό Acanthor την Τρί Ιουν 05, 2007 12:20 am

Dimitris έγραψε:Υ.Γ:Πήρε το μάτι μου σε ένα flyer πως μέσα στον Ιούλιο θα κάνετε συναυλία στην Χαλκιδική, κάνω λάθος;

[offtopic]
Χμμ..μακάρι να είμασταν εμείς...!
Αν και έχω μιλήσει με τα μέρη σας (Σέρρες & Θεσσαλονίκη κυρίως), δυστυχώς δε βόλευε καμμία από τις δύο μεριές να ανέβουμε πάνω για live.... Αν όμως κατέβεις, και θέλουν κι άλλοι, (ακούτε κύριοι ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΕΣ?:lol:) μπορώ να κανονίσω επι τούτου ένα live για το motocikleta.gr! Ακριβώς αυτό άλλωστε κανονίσαμε για το Peugeot Sport Club πριν λίγο καιρό!

ΥΓ:Με επιβάρυνση του μαγαζιού εννοείται....

[/offtopic]
There's too much panic in this town....
Άβαταρ μέλους
Acanthor
Τακτικό Μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 819
Εγγραφή: Τετ Αύγ 30, 2006 3:12 pm
Τοποθεσία: Μαρούσι
Ονομα χρήστη: Όμηρος
Κυβικά: 0

Δημοσίευσηαπό sotokan την Τρί Ιουν 05, 2007 8:01 am

Acanthor έγραψε:
Dimitris έγραψε:Υ.Γ:Πήρε το μάτι μου σε ένα flyer πως μέσα στον Ιούλιο θα κάνετε συναυλία στην Χαλκιδική, κάνω λάθος;

[offtopic]
Χμμ..μακάρι να είμασταν εμείς...!
Αν και έχω μιλήσει με τα μέρη σας (Σέρρες & Θεσσαλονίκη κυρίως), δυστυχώς δε βόλευε καμμία από τις δύο μεριές να ανέβουμε πάνω για live.... Αν όμως κατέβεις, και θέλουν κι άλλοι, (ακούτε κύριοι ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΕΣ?:lol:) μπορώ να κανονίσω επι τούτου ένα live για το motocikleta.gr! Ακριβώς αυτό άλλωστε κανονίσαμε για το Peugeot Sport Club πριν λίγο καιρό!

ΥΓ:Με επιβάρυνση του μαγαζιού εννοείται....

[/offtopic]



:smt023 :smt023 :smt023
θέλω να ξε-φεύγωωωω
Άβαταρ μέλους
sotokan
Τακτικό Μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 617
Εγγραφή: Κυρ Ιουν 25, 2006 8:48 am
Τοποθεσία: Περιστέρι
Ονομα χρήστη: Σωτήρης
Μοντέλο: VFR VTEC
Κυβικά: 800

Re: Michelin Pilot Road 2

Δημοσίευσηαπό revenger την Σάβ Ιουν 16, 2007 4:30 pm

Tdmrider έγραψε:Τις επόμενες ημέρες θα φορέσω αυτά τα ελαστικά στο TDM μου και θα σας πω εντυπώσεις. Πρόκειται για ελαστικό διπλής γόμας. Το concept του παρουσιάζεται παρακάτω


Είμαι έτοιμος για αλλαγή για τα Road 2 στο CBF για λέγε μας εντυπώσεις
:smt039
Άβαταρ μέλους
revenger
Τακτικό Μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 586
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 30, 2006 11:15 pm
Τοποθεσία: Αγ.Παρασκευή Αθήνα
Ονομα χρήστη: Γρηγόρης
Μοντέλο: HONDA CBF 600S ABS
Κυβικά: 600

Επόμενο

Επιστροφή στο ΕΛΑΣΤΙΚΑ

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες


cron