ΣΥΝΑΓΕΡΜΟΣ ΧΤΧ 660 -ΜETA-

Ισοθερμικά , γυαλιά κτλ .....

ΣΥΝΑΓΕΡΜΟΣ ΧΤΧ 660 -ΜETA-

Δημοσίευσηαπό mai_tai την Σάβ Νοέμ 24, 2007 1:37 pm

ΕΝΑΣ ΜΗΝΑΣ ΕΜΕΙΝΕ ΑΚΟΜΑ -ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΩ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΣΤΟ ΨΑΞΙΜΟ ΓΙΑ ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ-ΔΩΡΑ...Κ.Τ.Λ! ΕΧΩ ΡΩΤΗΣΕΙ ΑΡΚΕΤΑ ΜΑΓΑΖΙΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟΝ ΣΥΝΑΓΕΡΜΟ ΠΟΥ ΒΑΖΟΥΝ ΣΑΝ ...ΔΩΡΟ ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΒΛΕΠΩ 3 ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟΥΣ ....ΘΕΛΩ ΑΠΛΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΠΟΙΟ ΤΥΠΟ ΕΧΕΤΕ ΕΣΕΙΣ ΚΑΙ ΑΝ ΕΙΣΤΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΟΙ........ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΡΟΚΑΤΑΒΟΛΙΚΑ...

mai_tai
Νέος στο forum
 
Δημοσιεύσεις: 23
Εγγραφή: Κυρ Οκτ 07, 2007 9:13 am

Δημοσίευσηαπό Tassos την Σάβ Νοέμ 24, 2007 7:02 pm

Εγώ έχω βάλει τον ΜΕΤΑ στο ΧΤ660, εδώ και τρία χρόνια, και δεν μου έχει παρουσιάσει ποτέ πρόβλημα (υπότίθεται έχει και εφ' όρου ζωής εγγύηση). Τώρα, για το πόσο εύκολα παραβιάζεται.... δεν γνωρίζω.
Άβαταρ μέλους
Tassos
Τακτικό Μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 458
Εγγραφή: Δευτ Οκτ 16, 2006 1:05 pm
Τοποθεσία: Αθήνα
Μοντέλο: Aprilia Dorsoduro
Κυβικά: 750

Δημοσίευσηαπό ΤΗΕΟ_ΧΤ660 την Σάβ Νοέμ 24, 2007 9:24 pm

Εγω δεν εχω συναγερμο,αλλα εχω ακουσει τα καλυτερα λογια για τον ΜΕΤΑ.
ΥΑΜΑΗΑ ΧΤ660Χ
Άβαταρ μέλους
ΤΗΕΟ_ΧΤ660
Νέος στο forum
 
Δημοσιεύσεις: 26
Εγγραφή: Κυρ Σεπ 30, 2007 11:40 pm
Τοποθεσία: ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ

Δημοσίευσηαπό ktikti την Σάβ Νοέμ 24, 2007 10:28 pm

Επισης και εγω δεν εχω..αλλα ηθελα να βαλω..αλλα ακουσα πολλες αποψεις.
οι περισσοτεροι μου ειπανε να μην τον βαλω! ισως παιζει ρολο και τι μηχανακι εχεις. :smt083
Εικόνα
Τα πάντα για το κινητό --> update 28-Ιουλιου-10
Touchscreen games + Software for NOKIA 5800 + Iphone Αpplications + 1000 games for all mobiles + Facebook java-Symbian S60 + Iphone TomTom Greece + Windows live messenger s60v5 + videos 3gp (xxx)
Άβαταρ μέλους
ktikti
Νέος στο forum
 
Δημοσιεύσεις: 201
Εγγραφή: Σάβ Ιαν 06, 2007 12:36 am
Τοποθεσία: Hγουμενίτσα
Ονομα χρήστη: Aγγελος
Μοντέλο: ktm Duke ii
Κυβικά: 640

Δημοσίευσηαπό Kiriakost την Κυρ Νοέμ 25, 2007 4:05 am

Scorpio i500 + Ρελέ αποκοπής κινητήρα + ανιχνευτή περιμέτρου , το πακέτο είναι με
τηλεειδοποίηση εμβέλειας 400-800 μέτρα .

Δεν υπάρχει δεύτερο σε αυτά που προσφέρει , αλλά και για τα 360€ που έδωσα , δεν υπήρχε περίπτωση να μην έχω στα χέρια μου την κορυφή .

Τέλος , εάν δεν ήμουν ηλεκτρολόγος - ηλεκτρονικός , μπορεί όλα τα παραπάνω να ήταν απλά πάθος , οι δοκιμές που του έκανα μου απέδειξαν ότι πραγματικά πρόκειται για κάτι πολύ σοβαρό, και ποιοτικό.
Άβαταρ μέλους
Kiriakost
Συχνό Μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 2019
Εγγραφή: Παρ Οκτ 19, 2007 11:15 pm
Τοποθεσία: ΒΟΛΟΣ
Ονομα χρήστη: Κυριάκος
Μοντέλο: Old Cut Japani _ AX-1 HONDA
Κυβικά: 250

Δημοσίευσηαπό Steve_athens την Τρί Ιαν 08, 2008 3:26 pm

ktikti έγραψε:Επισης και εγω δεν εχω..αλλα ηθελα να βαλω..αλλα ακουσα πολλες αποψεις.
οι περισσοτεροι μου ειπανε να μην τον βαλω! ισως παιζει ρολο και τι μηχανακι εχεις. :smt083

κ μενα ακριβως το ιδιο μου ειπαν,μαλιστα μου προτειναν να βαλω καλυτερα μια καλη κλειδαρια για το δισκοφρενο, συγκεκριμενα μου προτεινε την abus granite οποια μαλιστα την χρησιμοποιει κ στην δικια του(GSX-R 1000 με μπολικο ανθρακωνημα),κ οτι ουσιαστικα μονο αμα παει να στη ριξει κανεις θα χρησιμεψει κ παλι αν τον προλαβεις...Το καλυτερο κατα τη γνωμη μου ειναι να μπορεις να της ριχνεις καμια ματια απο κει που εισαι,στο παρκινγκ στο σπιτι κ παρκαρισμα ποτε σε περιεργα στενα αλλα καπου που να περναει κοσμος
Άβαταρ μέλους
Steve_athens
Νέος στο forum
 
Δημοσιεύσεις: 25
Εγγραφή: Σάβ Δεκ 29, 2007 2:04 pm
Τοποθεσία: Αθηνα

Δημοσίευσηαπό X_NR750 την Τρί Ιαν 08, 2008 3:41 pm

Ειχα εναν Spyball (που υποτιθεται οτι ειναι αδιαβροχοι και απο τους καλυτερους) στο Transalp

το μηχανακι ηταν παντα σκεπασμενο με κουκουλα και το επλενα το πολυ 5 με 6 φορες τον χρονο

αποτελεσμα μετα απο 2 χρονια ο συναγερμος τα φτυσε και η απαντηση του Service ηταν οτι ειχε λεει φαει πολυ νερο :smt082 και φυσικα δεν μπορουσε να επισκευαστει

Για εμενα αν μπορεις να αποφυγεις τους συναγερμους θα ειναι καλυτερα, οι περισσοτεροι δεν πανε πανω απο 3 χρονια και εν τω μεταξυ μπορει να σου δημιουργησουν και προβληματα στα ηλεκτρικα αν δεν τοποθετηθουν απο καλο μαστορα (δυσευρετο ειδος οπως θα ξερεις)

Yγ εχω ακουσει για πολλους φτηνιαρικους απο φιλους που δεν εβγαλαν ποτε προβλημα
Άβαταρ μέλους
X_NR750
Τακτικό Μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 644
Εγγραφή: Σάβ Μαρ 17, 2007 12:49 am
Τοποθεσία: Μυτιληνη

Δημοσίευσηαπό Ofanis την Τρί Ιαν 08, 2008 3:49 pm

τι να σας πω... εγω έχω εμπειρία από patrol.

εδω και τρια χρονια δεν έχει πάθει το παραμικρό και το αφήνω στην βροχή και το πένω με πίεση πάντα. έχει και τηλεειδοποίηση.. Από τιμή δε θυμάμαι γιατί ήταν δώρο με την αγορά

Ενας κόμπρα που είχα στο R1 βγήκε μαπα και καηκε με λίγο νεράκι
Άβαταρ μέλους
Ofanis
Τακτικό Μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 1000
Εγγραφή: Κυρ Οκτ 29, 2006 2:06 pm
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
Ονομα χρήστη: Φάνης
Μοντέλο: R1
Κυβικά: 1000
Επάγγελμα: Αρχιτέκτων Μηχανικός

Δημοσίευσηαπό Billy την Τρί Ιαν 08, 2008 4:25 pm

Εγώ έχω τον καλύτερο συναγερμό... όπως φαίνεται και απο το avatar μου :yawinkle:
Άβαταρ μέλους
Billy
Τακτικό Μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 1070
Εγγραφή: Παρ Ιούλ 27, 2007 5:06 pm
Τοποθεσία: Αθήνα Γλυφάδα
Κυβικά: 0


Επιστροφή στο ΛΟΙΠΟΣ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΣ

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες