To post του Λύκου στο M/B...

Οτι σάς συμβαίνει - οτι βλέπουν τα μάτια μας στον μοτοσυκλετιστικό χώρο και οχι μόνο.

Δημοσίευσηαπό iznogood την Τρί Αύγ 28, 2007 8:22 am

Dimitris έγραψε:
iznogood έγραψε:Εικόνα

Και μια μπυρίτσα...


Ετσι...ετσι...!
chalife ala place du chalif.
http://www.carbon-aramid.com
ΕικόναΕικόνα
Άβαταρ μέλους
iznogood
Συχνό Μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 2527
Εγγραφή: Δευτ Δεκ 11, 2006 8:50 pm
Τοποθεσία: Πολύγωνο-Αθήνα
Ονομα χρήστη: Αλεξης
Κυβικά: 0

Δημοσίευσηαπό κωστας την Πέμ Αύγ 30, 2007 1:43 am

Το "Αφιερωμένο στον ..... για να του πω καλορίζικο 'my way' " γραφτηκε για μενα, και πριν κρινετε καποιον απο τα γραφτα του μηπως θα επρεπε να τον γνωρισετε πρωτα? Εγω ειχα την τυχη να τον γνωρισω και να γινουμε φιλοι, και οπως εχω πει και στο Μ/Β τυχεροι οσοι ειναι φιλοι του, οι αλλοι δεν ξερουν τι χανουν!
η ζωη στο διαβα της ξοδευει τους καλυτερους
Άβαταρ μέλους
κωστας
Νέος στο forum
 
Δημοσιεύσεις: 15
Εγγραφή: Πέμ Αύγ 30, 2007 12:27 am
Τοποθεσία: κρητη

Δημοσίευσηαπό iznogood την Πέμ Αύγ 30, 2007 11:28 am

Dakota έγραψε:1) Ποιος δεν έχει αλλάξει εξάτμιση με μια πιο θορυβώδης?
2) Ποιος δεν προσπερνάει από δεξιά?
3) Ποιος τηρεί τα όρια ταχύτητας?
4) Ποιος δεν κάνει διηθήσεις (σφήνες)?
5) Ποιος χρησιμοποιεί συνέχεια τα φλας όταν αλλάζει κατεύθυνση?


Εγω, ποτε μου... δεν..., παπαπα, απαπαπαπα!!! φιδια, ξωτικα, διαβολοι ειστε, παλιομηχανακιδες, η κολαση θα σας φαει!!!:smt036 :smt036 :smt036
chalife ala place du chalif.
http://www.carbon-aramid.com
ΕικόναΕικόνα
Άβαταρ μέλους
iznogood
Συχνό Μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 2527
Εγγραφή: Δευτ Δεκ 11, 2006 8:50 pm
Τοποθεσία: Πολύγωνο-Αθήνα
Ονομα χρήστη: Αλεξης
Κυβικά: 0

Δημοσίευσηαπό iznogood την Πέμ Αύγ 30, 2007 11:35 am

Εξακολουθω να μη καταλαβαινω... :smt047 ... παντως το νόημα της κουβεντας, βοηθειστε σας παρακαλω ή να παω παλι για μπυρες?
chalife ala place du chalif.
http://www.carbon-aramid.com
ΕικόναΕικόνα
Άβαταρ μέλους
iznogood
Συχνό Μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 2527
Εγγραφή: Δευτ Δεκ 11, 2006 8:50 pm
Τοποθεσία: Πολύγωνο-Αθήνα
Ονομα χρήστη: Αλεξης
Κυβικά: 0

Δημοσίευσηαπό Dimitris την Πέμ Αύγ 30, 2007 9:37 pm

κωστας έγραψε:Το "Αφιερωμένο στον ..... για να του πω καλορίζικο 'my way' " γραφτηκε για μενα, και πριν κρινετε καποιον απο τα γραφτα του μηπως θα επρεπε να τον γνωρισετε πρωτα? Εγω ειχα την τυχη να τον γνωρισω και να γινουμε φιλοι, και οπως εχω πει και στο Μ/Β τυχεροι οσοι ειναι φιλοι του, οι αλλοι δεν ξερουν τι χανουν!


Αγαπητέ Κώστα,
το ότι γνώρισες τον κύριο Λύκο είναι πολύ ευτυχές γεγονός και εφόσον πιστεύεις πως κέρδισες ή και κερδίζεις, από αυτή τη σχέση, τότε τι καλύτερο. Αλλά δεν καταλαβαίνω αυτό που λες. Ένας άνθρωπος ο οποίος επιλέγει να αρθρογραφεί μοιραία κρίνεται από τα γραπτά του. Το αν θα κάτσει να τον γνωρίσεις ή όχι....δεν είναι κριτήριο....

Απλά εξηγώ και δεν μιλώ προσωπικά. Γιατί αν μιλήσω προσωπικά, θα παραδεχτώ και εγώ πωε με ευχαρίστηση διαβάζω τα άρθρα του εν λόγω κυρίου.

να σαι καλά
Moderator of Motocikleta.Gr

Moto Guzzi Breva V1100 2006
Moto Guzzi Le Mans V11 2003
Moto Guzzi World Club

The way the "V" is meant to be...



Δημοπρασίες Αγάπης ! Δεν έχεις ακόμα την κάρτα μέλους ? Δες τι χάνεις !
Άβαταρ μέλους
Dimitris
Παλαιό Μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 7897
Εγγραφή: Τετ Αύγ 30, 2006 8:11 pm
Τοποθεσία: Μακεδονία, Θεσσαλονίκη, Καλαμαριά
Μοντέλο: Moto Guzzi 1100 Breva 2006 ABS, V11 Le Mans 2003, 1100 sport 1998
Κυβικά: 1100

Δημοσίευσηαπό Ofanis την Πέμ Αύγ 30, 2007 9:51 pm

ναι βρε παιδια εγω αυτό απλώς έκρινα ήταν το γραπτό του, το είπα και στον ίδιο, και όχι τον ιδιο. ΔΕν τον ξέρω και δε σημαίνει ποτέ ότι αν τον γνωρίσω θα έχω αρνητική άποψη γιαυτόν. (και πολύ πιθανόνο να έιμαι από τους λίγους που δεν του αρέσουν τα συναισθηματικά κείμενα, γιατί γράφουν αρκετοι με τέτοιο τρόπο και εδω μέσα και σε άλλα φόρουμ)

Απλά δεν μπορούμε να συμφωνούμε ούτε να ταιριάζουμε για παρεα όλοι όσοι γράφουμε σε φόρουμ μηχανών μόνο και μόνο επειδή οδηγούμε μηχανές. Νταξει μας ενώνει η κοινή μας αγάπη για τα δίκυκλα αλλα πολύ πιθανόν μας ενώνει μόνο και μόνο για να μιλάμε γιαυτά σε φόρουμ (ιφ γιου γκετ μαι ποιντ)

Να στε όλοι καλά [smilie=heya.gif]
Άβαταρ μέλους
Ofanis
Τακτικό Μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 1000
Εγγραφή: Κυρ Οκτ 29, 2006 2:06 pm
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
Ονομα χρήστη: Φάνης
Μοντέλο: R1
Κυβικά: 1000
Επάγγελμα: Αρχιτέκτων Μηχανικός

Δημοσίευσηαπό κωστας την Πέμ Αύγ 30, 2007 11:49 pm

Το ποστ του Ofanis με καλυψε σε αυτο που ηθελα να πω, τα γραπτα κρυβουν, πολλες φορες αν οχι παντα, τον χαρακτηρα του συντακτη τους.
η ζωη στο διαβα της ξοδευει τους καλυτερους
Άβαταρ μέλους
κωστας
Νέος στο forum
 
Δημοσιεύσεις: 15
Εγγραφή: Πέμ Αύγ 30, 2007 12:27 am
Τοποθεσία: κρητη

Δημοσίευσηαπό iznogood την Παρ Αύγ 31, 2007 3:37 pm

Μπραβο...μπραβο...Εικόνα
chalife ala place du chalif.
http://www.carbon-aramid.com
ΕικόναΕικόνα
Άβαταρ μέλους
iznogood
Συχνό Μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 2527
Εγγραφή: Δευτ Δεκ 11, 2006 8:50 pm
Τοποθεσία: Πολύγωνο-Αθήνα
Ονομα χρήστη: Αλεξης
Κυβικά: 0

Δημοσίευσηαπό Λυκος την Κυρ Σεπ 02, 2007 11:22 pm

Dimitris έγραψε:
κωστας έγραψε:Το "Αφιερωμένο στον ..... για να του πω καλορίζικο 'my way' " γραφτηκε για μενα, και πριν κρινετε καποιον απο τα γραφτα του μηπως θα επρεπε να τον γνωρισετε πρωτα? Εγω ειχα την τυχη να τον γνωρισω και να γινουμε φιλοι, και οπως εχω πει και στο Μ/Β τυχεροι οσοι ειναι φιλοι του, οι αλλοι δεν ξερουν τι χανουν!


Αγαπητέ Κώστα,
το ότι γνώρισες τον κύριο Λύκο είναι πολύ ευτυχές γεγονός και εφόσον πιστεύεις πως κέρδισες ή και κερδίζεις, από αυτή τη σχέση, τότε τι καλύτερο. Αλλά δεν καταλαβαίνω αυτό που λες. Ένας άνθρωπος ο οποίος επιλέγει να αρθρογραφεί μοιραία κρίνεται από τα γραπτά του. Το αν θα κάτσει να τον γνωρίσεις ή όχι....δεν είναι κριτήριο....

Απλά εξηγώ και δεν μιλώ προσωπικά. Γιατί αν μιλήσω προσωπικά, θα παραδεχτώ και εγώ πωε με ευχαρίστηση διαβάζω τα άρθρα του εν λόγω κυρίου.

να σαι καλά


Φιλε Δημητρη,

κατ΄αρχην ευχαριστω για τα καλα λογια. Μια σημειωση μονο. Γι' αυτο που λες 'ο οποιος επιλεγει να αρθρογραφει΄. Ναι σ' αυτο εχεις δικιο. Με τη διαφορα οτι αυτο που μεταφέρθηκε εδω δεν ήταν άρθρο μου σε περιοδικο. Ηταν κατι που γράφτηκε με συγκεκριμένο σκοπό για ένα φίλο που ξέρω τι θα διάβαζε σε αυτό. Δεν ήταν κειμενο που θα εβαζα σε φορουμ άλλο που δεν θα ήταν κατανοητό για ποιον γράφω και σε ποιο πλαίσιο και αν είχα ερωτηθεί πριν να γινει copy-paste θα είχα πει να μην μπει εδω. Για να γίνω ποιο κατανοητός σκέψου να έπαιρνα ενα ποστ κάποιου απο δω και να το έβαζα σ' ενα φορουμ για μπεμβε. Ειδικά κάποιο σχόλιο που θα 'εκαιγε' και θα είχε γραφτει για κάποιον συγκεκριμενα. Απλά δε νομίζω οτι θα ήταν σωστό.

Κατά τα άλλα σε βρίσκω σωστό σε ότι λες. Και ξανά ευχαριστώ για τα καλά σου λογια.

Λύκος
Λυκος
 
Δημοσιεύσεις: 3
Εγγραφή: Δευτ Αύγ 27, 2007 3:13 pm

Δημοσίευσηαπό iznogood την Δευτ Σεπ 03, 2007 2:18 pm

Εικόνα...Εικόνα

Παμε παρακατω τωρα!
chalife ala place du chalif.
http://www.carbon-aramid.com
ΕικόναΕικόνα
Άβαταρ μέλους
iznogood
Συχνό Μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 2527
Εγγραφή: Δευτ Δεκ 11, 2006 8:50 pm
Τοποθεσία: Πολύγωνο-Αθήνα
Ονομα χρήστη: Αλεξης
Κυβικά: 0

Προηγούμενη

Επιστροφή στο ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες