Ρεκορ Γκαντεμιας και μαλ.....ας!!!!!!!!

Οτι σάς συμβαίνει - οτι βλέπουν τα μάτια μας στον μοτοσυκλετιστικό χώρο και οχι μόνο.

Δημοσίευσηαπό iznogood την Πέμ Δεκ 13, 2007 11:59 pm

Νομιζω πως εγινε δουλεια σε αυτο το θεμα... [smilie=snork_okok.gif]
Με αφορμη την ατυχια το φιλου geosar βγαλαμε αν μη τι αλλο χρησιμα συμπερασματα για ολους, παλιους και νεους!
Geosar, ελπιζω να εβγαλες και εσυ τα δικα σου και με καθαρο μυαλο παντα να καβαλας το εργαλειο σου και μη ψαρωνεις απο τους καγκουρες! Απλα προσοχη ρε φιλε, προσοχη...!
chalife ala place du chalif.
http://www.carbon-aramid.com
ΕικόναΕικόνα
Άβαταρ μέλους
iznogood
Συχνό Μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 2527
Εγγραφή: Δευτ Δεκ 11, 2006 8:50 pm
Τοποθεσία: Πολύγωνο-Αθήνα
Ονομα χρήστη: Αλεξης
Κυβικά: 0

Δημοσίευσηαπό X_NR750 την Παρ Δεκ 14, 2007 10:06 am

Ναι μαλλον εγινε δουλεια αλλα πιστευω οτι η μετριοπαθεια και κατανοηση βοηθανε πολυ περισσοτερο απο τις επιθεσεις και το κραξιμο

Υγ φιλε geosar

καλα θα ηταν επισης αν δεν εχεις να αγορασεις μοτοσυκλετιστικο μπουφαν (με προστασιες) και κρανος γιατι περα απο την προστασια που θα σου παρασχουν στην κακια στιγμη (γιατι στατιστικα ΟΛΟΙ ΕΧΟΥΜΕ ΠΕΣΕΙ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΜΙΑ ΦΟΡΑ) θα κανουν και ποιο ανετη και ζεστη την συμβιωση σου με τις μοτοσυκλετες
ωστε να απολαμβανεις τις βολτες σου χωρις να σου βγαινουν ξυνες

Και μην διστασεις να ρωτησεις οτιδηποτε οσο χαζο και αν σου φαινεται,υπαρχουν παιδια με μεγαλη εμπειρια εδω μεσα που αν εκμεταλευτεις τις γνωσεις τους θα γλιτωσεις απο πολλες "στραβες"
Άβαταρ μέλους
X_NR750
Τακτικό Μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 644
Εγγραφή: Σάβ Μαρ 17, 2007 12:49 am
Τοποθεσία: Μυτιληνη

Δημοσίευσηαπό Lskostas την Παρ Δεκ 14, 2007 10:55 am

μετριοπαθεια και κατανοηση??? :smt108


να σου πω τι ονομαζω εγω μετριοπαθεια...Ενα παλικαρι που μπαινει στα μεγαρα,εχει ξεφτυλισει το διπλα forum γραφωντας χρονους που ουτε στον υπνο μας δεν βλεπουμε,τουλαχιστον οι περισσοτεροι,

και οταν τον ρωτησα για το gsxr1000 k3 που προκειται να παρει μου λεει γελωντας
"ρε συ αυτο στα 200 ΣΟΥΖΑΡΕΙ" και καταληγει λεγοντας δεν ειμαι εγω γι αυτο...τουλαχιστον ακομα

Σε περιπτωση που δεν διαβασατε καλα πιο πανω το παιδι οχι μονο μπανει αλλα και γραφει κι ολας
και ευτυχως μου εδειξε καποια πραγματα στην αρχη...

Αυτα περι ΜΕΤΡΙΟΠΑΘΕΙΑΣ ...και κραξιματος...στην τελικη ασχετος ειμαι κι εγω απλα
το γνωριζω κι αυτο με βοηθα να βελτιωνομαι...
"ΘΕΛΩ ΝΑ ΝΙΚΗΣΩ ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΝΙΚΗΘΩ"

Στα 1000cc σου,δεν χωράνε ψέματα...LS
Άβαταρ μέλους
Lskostas
Νέος στο forum
 
Δημοσιεύσεις: 141
Εγγραφή: Δευτ Οκτ 22, 2007 12:04 pm
Τοποθεσία: ATHENS

Δημοσίευσηαπό zero την Παρ Δεκ 14, 2007 11:15 am

Lskostas έγραψε:μετριοπαθεια και κατανοηση??? :smt108


να σου πω τι ονομαζω εγω μετριοπαθεια...Ενα παλικαρι που μπαινει στα μεγαρα,εχει ξεφτυλισει το διπλα forum γραφωντας χρονους που ουτε στον υπνο μας δεν βλεπουμε,τουλαχιστον οι περισσοτεροι,

και οταν τον ρωτησα για το gsxr1000 k3 που προκειται να παρει μου λεει γελωντας
"ρε συ αυτο στα 200 ΣΟΥΖΑΡΕΙ" και καταληγει λεγοντας δεν ειμαι εγω γι αυτο...τουλαχιστον ακομα

Σε περιπτωση που δεν διαβασατε καλα πιο πανω το παιδι οχι μονο μπανει αλλα και γραφει κι ολας
και ευτυχως μου εδειξε καποια πραγματα στην αρχη...

Αυτα περι ΜΕΤΡΙΟΠΑΘΕΙΑΣ ...και κραξιματος...στην τελικη ασχετος ειμαι κι εγω απλα
το γνωριζω κι αυτο με βοηθα να βελτιωνομαι...


You spoke like a true prodigy!!!
Άβαταρ μέλους
zero
Νέος στο forum
 
Δημοσιεύσεις: 263
Εγγραφή: Κυρ Οκτ 21, 2007 9:36 pm
Τοποθεσία: Αθηνα

Δημοσίευσηαπό X_NR750 την Παρ Δεκ 14, 2007 1:09 pm

Lskostas έγραψε:μετριοπαθεια και κατανοηση??? :smt108


να σου πω τι ονομαζω εγω μετριοπαθεια...Ενα παλικαρι που μπαινει στα μεγαρα,εχει ξεφτυλισει το διπλα forum γραφωντας χρονους που ουτε στον υπνο μας δεν βλεπουμε,τουλαχιστον οι περισσοτεροι,

και οταν τον ρωτησα για το gsxr1000 k3 που προκειται να παρει μου λεει γελωντας
"ρε συ αυτο στα 200 ΣΟΥΖΑΡΕΙ" και καταληγει λεγοντας δεν ειμαι εγω γι αυτο...τουλαχιστον ακομα

Σε περιπτωση που δεν διαβασατε καλα πιο πανω το παιδι οχι μονο μπανει αλλα και γραφει κι ολας
και ευτυχως μου εδειξε καποια πραγματα στην αρχη...

Αυτα περι ΜΕΤΡΙΟΠΑΘΕΙΑΣ ...και κραξιματος...στην τελικη ασχετος ειμαι κι εγω απλα
το γνωριζω κι αυτο με βοηθα να βελτιωνομαι...



Οκ ας καταντησουμε λοιπον οπως το διπλα forum οπου μπαινει καποιος να μαθει κατι η να βοηθηθει και κατανταει σακος του μποξ
Άβαταρ μέλους
X_NR750
Τακτικό Μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 644
Εγγραφή: Σάβ Μαρ 17, 2007 12:49 am
Τοποθεσία: Μυτιληνη

Δημοσίευσηαπό Lskostas την Παρ Δεκ 14, 2007 1:58 pm

Δεν καταλαβα καλα προεδρε...


Επειδη λεω τα πραγματα με τ ονομα τους,οπως και αλλοι πριν,σημαινει οτι κραζω?

Ειδες πουθενα μια αναφορα υποτιμιτικη προς τον φιλο με το r1?

Eιρωνευτικα κανεναν η τον προτεψα να κανει τα μαθηματα που ΔΕΝ εχω κανει κι εγω?

Να ξερεις ομως κατι...οταν ακουω υπερβολες περι πηρα "χιλιαρα σαν πρωτη μηχανη"
και μαθαινω ναι αυτα τα ακουω βερεσε...και αυτο δε ειναι ειρωνια,ειναι η πραγματικοτητα!

Υπαρχει μια διαφορα με το καβαλω την μηχανη και παω με 100...120...
και αλλη με το φθανω ενα χιλιαρι στα ορια του.Παραπανω εγραψα την γνωμη ενος φιλου για το κ3

Θες να το προχωρησω πιο πολυ...θεωρω μεγαλη ματαιοδοξια να πουλησεις το κ3 και να παρεις κ7...
μονο και μονο επειδη "σ αρεσει εμφανησιακα"...


Πηξαμε στην εμφανιση φιλε...στο πουλ μουρ...και στην τζαμπα μαγκια...
Ελεος δηλαδη ενας καλος οδηγος μ ενα 600 παιρνει και τα σωβρακα απο 90% ΑΥΤΩΝ που εχουν 1000αρες...αμφιβαλεις...?


Τελος απο μενα και παρε και μια μπυρα [smilie=pdt_aliboronz_24.gif]
να μην μου συγχιστεις απ την απαντηση...παλιο :smt117 χονδακια
"ΘΕΛΩ ΝΑ ΝΙΚΗΣΩ ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΝΙΚΗΘΩ"

Στα 1000cc σου,δεν χωράνε ψέματα...LS
Άβαταρ μέλους
Lskostas
Νέος στο forum
 
Δημοσιεύσεις: 141
Εγγραφή: Δευτ Οκτ 22, 2007 12:04 pm
Τοποθεσία: ATHENS

Δημοσίευσηαπό zero την Παρ Δεκ 14, 2007 2:12 pm

geosar έγραψε::smt022


Ειχα ξαναανεβει στο ιδιο και σαν οδηγος και σαν συνοδηγος
Εχω νιωσει την πληρη επιταχυνση του
Μου αρεσει η οδηγηση του αλλα δεν με απασχολουν τα ορια του, το θελω πιο πολυ σαν εμπειρια αλλα και σαν μουρη. Νομιζω ολοι λιγο πολυ γουσταρουμε τη μηχανη και σαν μουρη...
Οσον αφορα εμπειρια εχω οδηγησει για λιγο, διαφορες μηχανες ....


Πάντως είσαι μάγκας που λές ότι το πήρες καί για μούρη. Και σύμφωνώ ότι όλοι λίγο πολύ γουστάρουμε να πουλάμε λίγο μούρη με τα μηχανάκια. Δεν είναι κακό αυτό . Τέλως πάντων, την γνώμη μου την είπα παραπάνω. Ότι κι αν αποφασίσεις εγώ μαζι σου είμαι.
Άβαταρ μέλους
zero
Νέος στο forum
 
Δημοσιεύσεις: 263
Εγγραφή: Κυρ Οκτ 21, 2007 9:36 pm
Τοποθεσία: Αθηνα

Δημοσίευσηαπό Alchimistis την Παρ Δεκ 14, 2007 2:20 pm

Εγω λέω να χαλαρώσουμε και να μην του την πέφτεται του παιδιου.
Καλώς ή κακώς το πήρε, κανενας δεν μπορεί να πεί με σιγουριά αν θα φάει τα μούτρα του η όχι.
Θα πάει σε κανενα μαθηματακι css και θα μάθει καλυτερα το μηχανακι του απο το να προσπαθει να το μαθει στο δρόμο.
Καλορίζικο φιλε μου, καλοτάξιδο και να το ευχαριστηθεις το εργαλειο σου
Άβαταρ μέλους
Alchimistis
Νέος στο forum
 
Δημοσιεύσεις: 29
Εγγραφή: Παρ Σεπ 01, 2006 2:15 pm

Δημοσίευσηαπό X_NR750 την Παρ Δεκ 14, 2007 2:46 pm

Lskostas έγραψε:Δεν καταλαβα καλα προεδρε...


Επειδη λεω τα πραγματα με τ ονομα τους,οπως και αλλοι πριν,σημαινει οτι κραζω?

Ειδες πουθενα μια αναφορα υποτιμιτικη προς τον φιλο με το r1?

Eιρωνευτικα κανεναν η τον προτεψα να κανει τα μαθηματα που ΔΕΝ εχω κανει κι εγω?

Να ξερεις ομως κατι...οταν ακουω υπερβολες περι πηρα "χιλιαρα σαν πρωτη μηχανη"
και μαθαινω ναι αυτα τα ακουω βερεσε...και αυτο δε ειναι ειρωνια,ειναι η πραγματικοτητα!

Υπαρχει μια διαφορα με το καβαλω την μηχανη και παω με 100...120...
και αλλη με το φθανω ενα χιλιαρι στα ορια του.Παραπανω εγραψα την γνωμη ενος φιλου για το κ3

Θες να το προχωρησω πιο πολυ...θεωρω μεγαλη ματαιοδοξια να πουλησεις το κ3 και να παρεις κ7...
μονο και μονο επειδη "σ αρεσει εμφανησιακα"...


Πηξαμε στην εμφανιση φιλε...στο πουλ μουρ...και στην τζαμπα μαγκια...
Ελεος δηλαδη ενας καλος οδηγος μ ενα 600 παιρνει και τα σωβρακα απο 90% ΑΥΤΩΝ που εχουν 1000αρες...αμφιβαλεις...?


Τελος απο μενα και παρε και μια μπυρα [smilie=pdt_aliboronz_24.gif]
να μην μου συγχιστεις απ την απαντηση...παλιο :smt117 χονδακια



Μαζι σου Κωστα αλλωστε τα εχουμε πει αυτα

Αυτο που εχει μεγαλυτερη σημασια ειναι ο οδηγος (εχω φαει πολυ τσαι απο φιλο με παλιο XT motard)

οσο για τα 1000αρια νομιζω οτι αγοραζονται μονο για επιδειξη ειδικα στους Ελληνικους δρομους απο την πλειοψηφια των αναβατων

αλλα αυτο που λεω εγω ειναι

οτι ΒΟΗΘΑΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΜΕ ΗΡΕΜΙΑ αν βεβαια θες να βοηθησεις η εισαι σε τετοιο mood
Άβαταρ μέλους
X_NR750
Τακτικό Μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 644
Εγγραφή: Σάβ Μαρ 17, 2007 12:49 am
Τοποθεσία: Μυτιληνη

Δημοσίευσηαπό 4-V-FORCE την Παρ Δεκ 14, 2007 3:47 pm

απο λαλακιεσ εχω ...κανει...και (νομιζω )και εσεισ..να φαν και οι :smt117

να μην τησ πω μια μια....θα γελαει ολο το φορουμ..μεχρι αυριο

και οχι μονο ρεκορ...αλλα εχω παρει και οσκαρ..... :smt031

δεν θα σου πω πουλατην...κατσε νεοπα που μου πηγεσ στα γαζια καπακι...κ.τ.λ

καθε αρχη και δυσκολη....στα παντα..

να φορασ παντα τα ρουχαλακια τα σωστα για την μοτο....και να εχεισ το μυαλο σου..σε εσενα..

στο εργαλειο σου..και πιο πολυ στουσ αλλουσ.....

τουλαχιστον εγω δεν ξεχασα....ουτε τησ κοντρεσ...οθτε τησ σουζεσ..τα παντιλικια...τησ τσαρκεσ χωρισ φωτα..κ.τ.λ..απλα δεν ειχε τοτε ρ1..αλλιωσ θα σου ελαγα εγω..τη θα το εκανα..

αααα...και κρανοσ...υπηρχε τοτε??

και γενικα εχω καταλαβει..οτι οταν στερουμαστε αυτο που γουσταρουμε με 1000
μασ πιανει ενα ιδοσ...κακαρατζασ..

οσο για τα νουμερα που λεει ενασ που μενετε κοντα...ΝΑΙ...ΕΓΩ ΑΠΟ ΕΝΑ ΜΗΔΕΝΙΚΟ ΠΟΥ ΕΙΜΟΥΝ.....ΚΟΥΡΑΣΤΙΚΑ...ΑΛΛΑ ΕΓΙΝΑ ΝΟΥΜΕΡΟ

ασε που οταν επερνα μοτο...νομιζα οτι αρεσε πολυ..στον κοσμο......αλλα

ηταν κατι ΑΛΛΟ :smt096
Συνημμένα

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
4-V-FORCE
Τακτικό Μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 754
Εγγραφή: Κυρ Νοέμ 12, 2006 8:35 pm
Τοποθεσία: MAROUSI
Κυβικά: 0

Δημοσίευσηαπό Billy την Παρ Δεκ 14, 2007 4:13 pm

Σωστά όλα αυτά που λέμε, πάνω κάτω όλοι λέμε το ίδιο ασχέτος αν παρεξηγούνται μερικοί. Απλά θα πω πως όταν μαθαίνουμε ένα παιδί γράμματα δεν του πετάμε ένα βιβλίο να το διαβάσει αλλά του μαθαίνουμε την ΑΒ έτσι ώστε να μπορεί να διαβάσει οποιοδήποτε βιβλίο θέλει αυτό...
Ήμουν και εγώ στην θέση του παιδιού με το ίδιο δίλημμα. Τότε ήθελα να πάρω 600αρι (όχι τετρακύλινδρο) αλλά ήξερα πως θα με κακομάθει. Το να πηγαίνεις αργά και πάντα προσεκτικά έχοντας φόβο πάνω στην μηχανή θα σε αποτρέψει απο το να ενεργήσεις σωστά όταν πρέπει να κάνεις το κάτι παραπάνο.
Anyway, μη χειρότερα και να προσέχει ο φίλος με το R1
Άβαταρ μέλους
Billy
Τακτικό Μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 1070
Εγγραφή: Παρ Ιούλ 27, 2007 5:06 pm
Τοποθεσία: Αθήνα Γλυφάδα
Κυβικά: 0

Δημοσίευσηαπό sotokan την Παρ Δεκ 14, 2007 6:44 pm

:smt011 :smt011 :smt011
θέλω να ξε-φεύγωωωω
Άβαταρ μέλους
sotokan
Τακτικό Μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 617
Εγγραφή: Κυρ Ιουν 25, 2006 8:48 am
Τοποθεσία: Περιστέρι
Ονομα χρήστη: Σωτήρης
Μοντέλο: VFR VTEC
Κυβικά: 800

Δημοσίευσηαπό sotokan την Παρ Δεκ 14, 2007 6:48 pm

4-V-FORCE έγραψε:
οσο για τα νουμερα που λεει ενασ που μενετε κοντα...ΝΑΙ...ΕΓΩ ΑΠΟ ΕΝΑ ΜΗΔΕΝΙΚΟ ΠΟΥ ΕΙΜΟΥΝ.....ΚΟΥΡΑΣΤΙΚΑ...ΑΛΛΑ ΕΓΙΝΑ ΝΟΥΜΕΡΟ

ασε που οταν επερνα μοτο...νομιζα οτι αρεσε πολυ..στον κοσμο......αλλα

ηταν κατι ΑΛΛΟ :smt096



[smilie=pdt_xtremez_28.gif]


Number 1 είσαι εσύ ρε Λάκη.....Παλιοκάγκουρα
Ξέρεις από vespa ρεεεε??????
θέλω να ξε-φεύγωωωω
Άβαταρ μέλους
sotokan
Τακτικό Μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 617
Εγγραφή: Κυρ Ιουν 25, 2006 8:48 am
Τοποθεσία: Περιστέρι
Ονομα χρήστη: Σωτήρης
Μοντέλο: VFR VTEC
Κυβικά: 800

Δημοσίευσηαπό iznogood την Παρ Δεκ 14, 2007 7:35 pm

Στα πρωτα 4~5 ποστ νομιζω δοθηκε το νοημα, ακουσε και τα καλα και τα κακα. Θα προτεινα στους Αdmin και στους παρισταμενους τα υπολοιπα να μπουν σε ενα νεο θεμα γιατι τωρα εχουμε λογο ορθο αλλα δεν αφορουν τον φιλο geosar! Να αναπτυξουμε και το θεμα σε αλλες διαστασεις αν θελετε.
chalife ala place du chalif.
http://www.carbon-aramid.com
ΕικόναΕικόνα
Άβαταρ μέλους
iznogood
Συχνό Μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 2527
Εγγραφή: Δευτ Δεκ 11, 2006 8:50 pm
Τοποθεσία: Πολύγωνο-Αθήνα
Ονομα χρήστη: Αλεξης
Κυβικά: 0

Δημοσίευσηαπό sotokan την Παρ Δεκ 14, 2007 8:24 pm

iznogood έγραψε:Στα πρωτα 4~5 ποστ νομιζω δοθηκε το νοημα, ακουσε και τα καλα και τα κακα. Θα προτεινα στους Αdmin και στους παρισταμενους τα υπολοιπα να μπουν σε ενα νεο θεμα γιατι τωρα εχουμε λογο ορθο αλλα δεν αφορουν τον φιλο geosar! Να αναπτυξουμε και το θεμα σε αλλες διαστασεις αν θελετε.



:smt023 :smt023 :smt023
θέλω να ξε-φεύγωωωω
Άβαταρ μέλους
sotokan
Τακτικό Μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 617
Εγγραφή: Κυρ Ιουν 25, 2006 8:48 am
Τοποθεσία: Περιστέρι
Ονομα χρήστη: Σωτήρης
Μοντέλο: VFR VTEC
Κυβικά: 800

Δημοσίευσηαπό iliasRC31 την Παρ Δεκ 14, 2007 9:03 pm

iznogood έγραψε:Στα πρωτα 4~5 ποστ νομιζω δοθηκε το νοημα, ακουσε και τα καλα και τα κακα. Θα προτεινα στους Αdmin και στους παρισταμενους τα υπολοιπα να μπουν σε ενα νεο θεμα γιατι τωρα εχουμε λογο ορθο αλλα δεν αφορουν τον φιλο geosar! Να αναπτυξουμε και το θεμα σε αλλες διαστασεις αν θελετε.


μιας και που δεν σε πιανω ακριβως αν θες ανοιξε το θεμα που λες και ευχαριστως να το σχολιασω ( αν ξερω )
Ακριβές ασφάλειες ; Οχι ποιά ! https://www.insurance4you.gr & https://www.ins4youdirect.gr/
Το Motocikleta στο Facebook http://www.motocikleta.gr/facebook
Το Motocikleta στο Twitter http://twitter.com/motocikleta
------------------------------------------------
Άβαταρ μέλους
iliasRC31
Site Admin
 
Δημοσιεύσεις: 7007
Εγγραφή: Τετ Ιουν 14, 2006 10:22 pm
Τοποθεσία: Γλυφάδα
Ονομα χρήστη: Ηλίας
Κυβικά: 1050
Επάγγελμα: Ασφαλιστικός Σύμβουλος -www.Insurance4you.gr

Δημοσίευσηαπό valentinosgsxr την Σάβ Δεκ 15, 2007 10:21 am

Πριν κλεισει το θεμα θα ηθελα να πω και την δικη μου γνωμη!
Παντα πιστευα οτι ο καθενας πρεπει να περνει το καλυτερο μηχανακι που μπορει να πληρωσει και στην προσωπικη μου πορεια δεν ζημιωθηκα ποτε απο αυτο...επομενος μπορω να συνεχισω να το πιστευω!
Το παθημα του φιλου με το R1 δεν ειναι κατι πρωτογνωρο και κυριως δεν χρειαζεται να εχεις 150+ ιππους για να το παθεις. Τα ατυχηματα ειναι μεσα στην ζωη και συμβαινουν παντα εκει που δεν τα περιμενεις...θα μπορουσε καποιος μια βροχερη μερα να πεσει με τα ποδια σε μια λακουβα που δεν φαινετε το βαθος της και να χτυπησει σωστα?
Ολα μα ολα τα μηχανακια απαιτουν απο τον οδηγο και τις πεντε αισθησεις του κατα την οδηγηση. Τα μεγαλυτερα απαιτουν και σεβασμο και αυτοσυγκρατηση, δυστυχως τα τελευταια ειναι στοιχεια του χαρακτηρα του καθενως και πολυ δυσκολα αποκτιουνται σε μεγαλη ηλικια. Οταν ομως εχεις το κινητρο (βλεπε R1 στην προκυμενη), ειναι σιγουρο οτι καποια στιγμη θα αναγκαστεις να τα αποκτησεις...εκτος κι αν εισαι ο σουπερμαν!
Το γκαζι φιλοι μου δεν ειναι διακοπτης on-off! και κανενα μηχνακι δεν εχει απο το ρελαντι 180 ιππους! Οσο το ανοιγεις τοση δυναμη περνεις και αν το βαλεις καλα στο μυαλο σου θα εισαι το μεγιστο δυνατο ασφαλης (το λεω γιατι η ασφαλεια μας δεν εξαρταται δυστυχως μονο απο μας!).
Τελικα προτεινω στον φιλο με το R1 να μην αλλαξει το μηχανακι του γιατι ειναι σιγουρο οτι με την πολυ καλη οδικη συμπεριφορα που εχει και την ενεργητικη ασφαλεια που του δινουν τα πολυ καλα φρενα και αναρτησεις, απειρως περισσοτερες φορες θα σωθει η ζωη του απο οσες θα κινδυνευσει!
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
valentinosgsxr
Τακτικό Μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 673
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 21, 2007 1:25 pm
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
Μοντέλο: GSX-R750T SRAD
Κυβικά: 750

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες