ΤΙΜΕΣ ΣΟΚ

Καθε τι νεο ή προσφορά της ογοράς...

ΤΙΜΕΣ ΣΟΚ

Δημοσίευσηαπό ghostkon την Κυρ Αύγ 09, 2009 1:31 pm

καταπληκτικες τιμες...επαθα σοκ!!! μιλαμε για ολοσωμη δερματινη διαιρουμενη φορμα με 200 ευρω κι αλλα πολλα!!!
http://www.rider-world.com/rider/store/index.action
Άβαταρ μέλους
ghostkon
Τακτικό Μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 1053
Εγγραφή: Σάβ Φεβ 16, 2008 6:57 pm
Τοποθεσία: Κυπαρισσία
Ονομα χρήστη: ΚΩΣΤΑΣ
Μοντέλο: SUZUKI GSX1300R
Κρανος Nolan X802
Κυβικά: 1300

Re: ΤΙΜΕΣ ΣΟΚ

Δημοσίευσηαπό dionhaya την Δευτ Αύγ 10, 2009 4:51 pm

έμενα πάντως δεν μου την ανοίγει
Άβαταρ μέλους
dionhaya
Τακτικό Μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 693
Εγγραφή: Σάβ Δεκ 08, 2007 9:40 pm
Τοποθεσία: Κέρκυρα
Ονομα χρήστη: Διονύσης
Μοντέλο: Hayabusa GSX1300R K8
Κυβικά: 1300

Re: ΤΙΜΕΣ ΣΟΚ

Δημοσίευσηαπό Kiriakost την Δευτ Αύγ 10, 2009 7:55 pm

Το σίτε είναι μάπα απο τεχνική άποψη , απαίσιες φωτογραφίες προϊόντων ,
έριξα μια ματιά στα Αδιάβροχα συνθετικά μπουφάν και δεν τρελάθηκα .

Απο τιμές είναι χαμηλές , αλλά μπορεί διοτι έχει αρχαίο στοκ .
Άβαταρ μέλους
Kiriakost
Συχνό Μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 2019
Εγγραφή: Παρ Οκτ 19, 2007 11:15 pm
Τοποθεσία: ΒΟΛΟΣ
Ονομα χρήστη: Κυριάκος
Μοντέλο: Old Cut Japani _ AX-1 HONDA
Κυβικά: 250

Re: ΤΙΜΕΣ ΣΟΚ

Δημοσίευσηαπό kyriakosVFR την Δευτ Αύγ 10, 2009 8:57 pm

:smt058
Τελευταία επεξεργασία από kyriakosVFR και Τετ Αύγ 12, 2009 8:51 am, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
kyriakosVFR
Νέος στο forum
 
Δημοσιεύσεις: 196
Εγγραφή: Πέμ Μάιος 03, 2007 5:43 pm
Τοποθεσία: SERRES
Ονομα χρήστη: Κυριάκος
Μοντέλο: TRIUMPH SPEED TRIPLE
Κυβικά: 1050

Re: ΤΙΜΕΣ ΣΟΚ

Δημοσίευσηαπό ghostkon την Δευτ Αύγ 10, 2009 9:55 pm

Απο τη στιγμη που εγω γλιτωνω χρημα...χεστηκα απο που τα εχει παρει κι αν ειναι πιο παλια
μοντελα κι αν πληρωσω παραπανω μεταφορικα.Δηλαδη ειναι καλυτερο ν'αγορασεις κατι που
ειναι νεο μοντελο και να σου παει τουλαχιστον τα διπλασια χρηματα και να λες πληρωσα 10 ευρω
μεταφορικα ενω εγω θα εχω παρει κατι αναλογο με τα μισα λεφτα συνολικα εχοντας πληρωσει 30 ευρω μεταφορικα? Παιδες εχω βαρεθει να πληρωνω τα κερατα μου οταν μπορω να βολευτω με κατι φθηνοτερο.
Ναι...εις γνωση μου δεν θα εχω παρει οτι καλυτερο υπαρχει αλλα στο κατω κατω δεν ειμαι κι ο Rossi.
Την εποχη που τα Dainesse δερματινα μπουφαν ειχαν περιπου 500 ευρω εγω την ειχα βγαλει με ενα
δερματινο Utica απο το ''moto Νομικος'' με 140 ευρω. Τωρα εχω μια διαιρουμενη φορμα MTECH περσινο
μοντελο αγορασμενη απο τον Τζωρτζοπουλο 490 ευρω οταν το προηγουμενο ετος σαν καινουρια ειχε
900 ευρω...δηλαδη μετα απο ενα ετος που την αγορασα δεν ειναι καλη? Εχω δωσει ενα σεβαστο ποσο
για ενα καλο κρανος κι ενα σεβαστο ποσο για ολα τα υπολοιπα αλλα δεν αδειασα τις τσεπες μου
για να ειμαι μεσα στη μοδα, και ποσταρα ενα link για ενα site που ισως βολεψει καποιον που δεν του περισσευουν.

:smt056 [smilie=beer.gif]

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
ghostkon
Τακτικό Μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 1053
Εγγραφή: Σάβ Φεβ 16, 2008 6:57 pm
Τοποθεσία: Κυπαρισσία
Ονομα χρήστη: ΚΩΣΤΑΣ
Μοντέλο: SUZUKI GSX1300R
Κρανος Nolan X802
Κυβικά: 1300

Re: ΤΙΜΕΣ ΣΟΚ

Δημοσίευσηαπό ghostkon την Δευτ Αύγ 10, 2009 10:34 pm

2007>>>Αγοραζω ενα δερματινο μπουφαν Dainesse και ενα κρανος Arai Viper GT-1120 ευρω και τα δυο μαζι.
2009>>>Αγοραζω περσινα μοντελα σε προσφορες Διαιρουμενη δερματινη φορμα MTECH, αγωνιστικα
δερματινα γαντια IXS, Racing μποτες SIDI Vertigo-790 ευρω ολα μαζι.
Και επισης 360 ευρω για κρανος AGV Stealth Grifo μαζι με δευτερη φιμε ζελατινα...δηλαδη συνολο 1150 ευρω.
Ποια ηταν πιστευετε καλυτερη αγορα απο τις δυο? :smt023
Άβαταρ μέλους
ghostkon
Τακτικό Μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 1053
Εγγραφή: Σάβ Φεβ 16, 2008 6:57 pm
Τοποθεσία: Κυπαρισσία
Ονομα χρήστη: ΚΩΣΤΑΣ
Μοντέλο: SUZUKI GSX1300R
Κρανος Nolan X802
Κυβικά: 1300

Re: ΤΙΜΕΣ ΣΟΚ

Δημοσίευσηαπό Kiriakost την Τρί Αύγ 11, 2009 1:25 am

Μάλλον ψάχνεις για δικαιολογίες , για να νοιώσεις ευχάριστα ...

Εφόσον θεωρείς οτι είσαι ευχαριστημένος από την αγορά σου , τα άλλα άστα .
Άβαταρ μέλους
Kiriakost
Συχνό Μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 2019
Εγγραφή: Παρ Οκτ 19, 2007 11:15 pm
Τοποθεσία: ΒΟΛΟΣ
Ονομα χρήστη: Κυριάκος
Μοντέλο: Old Cut Japani _ AX-1 HONDA
Κυβικά: 250

Re: ΤΙΜΕΣ ΣΟΚ

Δημοσίευσηαπό pissaman την Τρί Αύγ 11, 2009 10:01 am

Kiriakost έγραψε:Το σίτε είναι μάπα απο τεχνική άποψη , απαίσιες φωτογραφίες προϊόντων ,
έριξα μια ματιά στα Αδιάβροχα συνθετικά μπουφάν και δεν τρελάθηκα .

Απο τιμές είναι χαμηλές , αλλά μπορεί διοτι έχει αρχαίο στοκ .

Φίλε μου Κυριάκο,
θα χαρώ πολύ να μου στείλεις όλες τις παρατηρήσεις σου στο [email protected] ώστε να το φτιάξω τεχνικά το site.
Είναι μία εφαρμογή που την φτιάχνουμε από το 0 και δεν στηριχθήκαμε σε κάτι έτοιμο. Είναι λογικό λοιπόν να μας βγάλει διάφορα προβληματάκια. Ένα από αυτά είναι οι φωτογραφίες που γίνονται stretch αλλά θα το διορθώσουμε. Έχουμε στηριχτεί στις παρατηρήσεις από τους πελάτες μας ώστε να το βελτιώσουμε και θα χαρώ πολύ να μας στείλεις και τις δικές σου.
Όσο για το αρχαίο στοκ, αν κοιτάξεις στο site του louis.de θα δεις ότι είναι τα τρέχοντα προϊόντα του, στις τρέχουσες τιμές.
Αλήθεια, πως έπεσες σε τέτοιο ατόπημα να μη διαβάσεις την ιστορία για να ξέρεις ποιος "κρύβετε" πίσω από αυτό το μαγαζί???
Τελευταία επεξεργασία από pissaman και Τρί Αύγ 11, 2009 10:11 am, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
pissaman
Νέος στο forum
 
Δημοσιεύσεις: 39
Εγγραφή: Τετ Σεπ 05, 2007 2:31 pm
Ονομα χρήστη: Πίσσαρης Χρήστος
Μοντέλο: CBR 1000 RR 2005
Κυβικά: 1000

Re: ΤΙΜΕΣ ΣΟΚ

Δημοσίευσηαπό pissaman την Τρί Αύγ 11, 2009 10:11 am

kyriakosVFR έγραψε:Λοιπόν ο τύπος έχει πάρει όλα τα προιόντα από τα γερμανικά Louis και Polo και έκανε δικό του μαγαζί, χωρίς να έχει ούτε ένα προιόν αγοραζμένο. Δείτε πόσο χρεώνει τα μεταφορικά!!!!

Φίλε μου καλημέρα,
δεν συνεργάζομαι με τον polo μόνο με τον louis, carpimoto, bikeit, αλεξόπουλο, παρασκευά, σαρακάκη κ.α... Δυστυχώς έπεσες έξω και στον στοκ, καθώς μόνο τα προϊόντα του Louis που είναι στην αποθήκη μας, είναι περίπου στα 10.000€ και αυξάνονται συνέχεια.
Στο θέμα των μεταφορικών, ποια είναι η παράλογη χρέωση?
Μίνιμουμ χρέωση 5€ για αποστολή σε όλη την Ελλάδα και 5€ επιπλέον για την αντικαταβολή για παράδοση την επόμενη ημέρα? Θεωρώ ότι για τα ελληνικά δεδομένα, είναι πολύ λογικό το κόστος, δεδομένου ότι έχουμε πάρει προσφορές από όλες σχεδόν τις εταιρίες courier και διαλέξαμε την καλύτερη.
Είμαστε στο χώρο πάρα πολλές δεκαετίες για να κάνουμε τέτοια λάθη. Ο Κυριάκος, έχει ψωνίσει στο παρελθόν από εμάς και ξέρει πως φερόμαστε και πως στηρίζουμε τον πελάτη. Δεν ανοίξαμε ένα ηλεκτρονικό κατάστημα για να εξαπατήσουμε κάποιον. Το ανοίξαμε για να διευρύνουμε τη δουλειά μας και να εξυπηρετήσουμε όπως εμείς ξέρουμε τον μοτοσικλετιστή.
Ζητώ συγνώμη από τον Ηλία για την "διαφήμιση" που κάνω στο μαγαζί μου, αλλά θεώρησα ότι θα έπρεπε να ξεκαθαρίσω μερικά πράγματα για να μην υπάρχει λάθος εντύπωση.
pissaman
Νέος στο forum
 
Δημοσιεύσεις: 39
Εγγραφή: Τετ Σεπ 05, 2007 2:31 pm
Ονομα χρήστη: Πίσσαρης Χρήστος
Μοντέλο: CBR 1000 RR 2005
Κυβικά: 1000

Re: ΤΙΜΕΣ ΣΟΚ

Δημοσίευσηαπό giorgidm την Τετ Αύγ 12, 2009 1:39 am

για το μονο που μπορω να πω ειναι οτι οι τιμες για τα μεταφορικα ειναι πολυ καλες.....
γενικα οι τιμες για ενα φακελο εσωτερικου ειναι απο 9 ευρω εως 12 ευρω στις εταιριες courier
ολα αυτα αν ο φακελος δεν ξεπερνα τα 2 kg ...... απο εκει και περα η χρεωση ειναι παραπανω....



στην περιπτωση μας ειναι πολυ καλα τα μεταφορικα.....και μπορουν να ειναι ακομα καλυτερα αν
αγορασεις μεσο τραπεζης και οχι με αντικαταβολη για να σου βγει και 5 ευρω φθηνοτερα......απλα πραματα.....οσο για τα νεα μοντελα και παλαια μοντελα τι να λεμε τωρα....παλι κακος θα γινω......και θα κανω εχθρους......
Άβαταρ μέλους
giorgidm
Τακτικό Μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 768
Εγγραφή: Τρί Δεκ 19, 2006 10:47 pm
Τοποθεσία: porto salonico
Ονομα χρήστη: GEORGE DIMITRIOU
Μοντέλο: XT660 X
Κυβικά: 660

Re: ΤΙΜΕΣ ΣΟΚ

Δημοσίευσηαπό giorgidm την Τετ Αύγ 12, 2009 1:53 am

Kiriakost έγραψε:Μάλλον ψάχνεις για δικαιολογίες , για να νοιώσεις ευχάριστα ...

Εφόσον θεωρείς οτι είσαι ευχαριστημένος από την αγορά σου , τα άλλα άστα .



ρε φιλε ο ανθρωπος δεν τα βρησκει τα λεφτα στο δρομο.....αγορασε εξοπλισμο για την μηχανη του
με τα λεφτα που ειχε και εκανε και πολυ καλες αγορες στο φιναλε.....αρχοντας !!!
αυτος πληρωνει ενα σκασμο λεφτα σε service και σε ελαστηκα με το εργαλειο που εχει....και καθεσε και τον κραζεις εσυ που δινεις 20 ευρω για το μεγαλο service .....ελα φιλε μου σε παρακαλω τωρα.....ξεφυγες λιγο..... για να καταλαβω τωρα εσυ καθε χρονο αλλαζεις εξοπλισμο με τα νεα μοντελα δερματινα και μποτες και κρανος.........κ.α. ??????
στο κατω κατω τι κακο εχουν αυτα που αγορασε, τα δοκιμασες και δεν σου αρεσαν???? :smt076 :smt076 :smt076 :smt076
Άβαταρ μέλους
giorgidm
Τακτικό Μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 768
Εγγραφή: Τρί Δεκ 19, 2006 10:47 pm
Τοποθεσία: porto salonico
Ονομα χρήστη: GEORGE DIMITRIOU
Μοντέλο: XT660 X
Κυβικά: 660

Re: ΤΙΜΕΣ ΣΟΚ

Δημοσίευσηαπό dionhaya την Τετ Αύγ 12, 2009 3:03 pm

giorgidm έγραψε:
Kiriakost έγραψε:Μάλλον ψάχνεις για δικαιολογίες , για να νοιώσεις ευχάριστα ...

Εφόσον θεωρείς οτι είσαι ευχαριστημένος από την αγορά σου , τα άλλα άστα .



ρε φιλε ο ανθρωπος δεν τα βρησκει τα λεφτα στο δρομο.....αγορασε εξοπλισμο για την μηχανη του
με τα λεφτα που ειχε και εκανε και πολυ καλες αγορες στο φιναλε.....αρχοντας !!!
αυτος πληρωνει ενα σκασμο λεφτα σε service και σε ελαστηκα με το εργαλειο που εχει....και καθεσε και τον κραζεις εσυ που δινεις 20 ευρω για το μεγαλο service .....ελα φιλε μου σε παρακαλω τωρα.....ξεφυγες λιγο..... για να καταλαβω τωρα εσυ καθε χρονο αλλαζεις εξοπλισμο με τα νεα μοντελα δερματινα και μποτες και κρανος.........κ.α. ??????
στο κατω κατω τι κακο εχουν αυτα που αγορασε, τα δοκιμασες και δεν σου αρεσαν???? :smt076 :smt076 :smt076 :smt076




.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
:smt081 :smt081 :smt081 :smt081 :smt081 :smt081 :smt081 :smt081
.
.
.
.
.
.
.
.
.
:partyman: :smt084 :partyman:
Άβαταρ μέλους
dionhaya
Τακτικό Μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 693
Εγγραφή: Σάβ Δεκ 08, 2007 9:40 pm
Τοποθεσία: Κέρκυρα
Ονομα χρήστη: Διονύσης
Μοντέλο: Hayabusa GSX1300R K8
Κυβικά: 1300

Re: ΤΙΜΕΣ ΣΟΚ

Δημοσίευσηαπό Kiriakost την Παρ Αύγ 14, 2009 9:02 pm

pissaman έγραψε:
Kiriakost έγραψε:Το σίτε είναι μάπα απο τεχνική άποψη , απαίσιες φωτογραφίες προϊόντων ,
έριξα μια ματιά στα Αδιάβροχα συνθετικά μπουφάν και δεν τρελάθηκα .

Απο τιμές είναι χαμηλές , αλλά μπορεί διοτι έχει αρχαίο στοκ .

Φίλε μου Κυριάκο,
θα χαρώ πολύ να μου στείλεις όλες τις παρατηρήσεις σου στο [email protected] ώστε να το φτιάξω τεχνικά το site.

Αλήθεια, πως έπεσες σε τέτοιο ατόπημα να μη διαβάσεις την ιστορία για να ξέρεις ποιος "κρύβετε" πίσω από αυτό το μαγαζί???



Χρίστο , δεν αφήνεις τα σάπια ....
Σαν χρήστης του ίντερνετ , ότι βλέπω λέω ...

Απο την άλλη πλευρά , και επί την ευκαιρία , μια χάρη σου ζήτησα για το ΑΧ-1 parts catalog,
και μας έγραψες κανονικά .... και δεν την ζήτησα και τζάμπα .

Τελος πάντων, σου εύχομαι να βγάλεις πολύ χρήμα , μόνο πρόσεξε να μην ξεμείνεις από φίλους .
Άβαταρ μέλους
Kiriakost
Συχνό Μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 2019
Εγγραφή: Παρ Οκτ 19, 2007 11:15 pm
Τοποθεσία: ΒΟΛΟΣ
Ονομα χρήστη: Κυριάκος
Μοντέλο: Old Cut Japani _ AX-1 HONDA
Κυβικά: 250

Re: ΤΙΜΕΣ ΣΟΚ

Δημοσίευσηαπό pissaman την Παρ Αύγ 14, 2009 9:14 pm

Kiriakost έγραψε:Χρίστο , δεν αφήνεις τα σάπια ....
Σαν χρήστης του ίντερνετ , ότι βλέπω λέω ...

Απο την άλλη πλευρά , και επί την ευκαιρία , μια χάρη σου ζήτησα για το ΑΧ-1 parts catalog,
και μας έγραψες κανονικά .... και δεν την ζήτησα και τζάμπα .

Τελος πάντων, σου εύχομαι να βγάλεις πολύ χρήμα , μόνο πρόσεξε να μην ξεμείνεις από φίλους .

Μα δε λέω σάπια.
Πες μου τα τεχνικά λάθη που βλέπεις να τα διορθώσουμε.
Το parts catalogue στο είχα πει ότι δεν υπάρχει. Εγώ τα προϊόντα μπορώ να τα δω ΜΟΝΟ online και αυτό κοστίζει 900€ + ΦΠΑ για κάθε χρόνο. Επίσης διατίθεται ΜΟΝΟ για συνεργάτες και όχι για πελάτες. Sory αλλά τους κωδικούς μου δεν μπορώ να στους δώσω για χιλιάδες λόγους.
Όσο για το χρήμα και τους φίλους, μάλλον κάποιο λάθος έχεις κάνει
pissaman
Νέος στο forum
 
Δημοσιεύσεις: 39
Εγγραφή: Τετ Σεπ 05, 2007 2:31 pm
Ονομα χρήστη: Πίσσαρης Χρήστος
Μοντέλο: CBR 1000 RR 2005
Κυβικά: 1000

Re: ΤΙΜΕΣ ΣΟΚ

Δημοσίευσηαπό Kiriakost την Παρ Αύγ 14, 2009 9:33 pm

Ωραίος ο φίλος , τα δικά σου λόγια λέω ...

Λόγο εσωτερικών αλλαγών στο σύστημα Honda , και περιορισμού τον πωλητών με online κωδικους Honda ,
σύντομα μπορεί να 'εχανες την πρόσβαση ..

Ζήτησα ένα αντιγράφω απο τους κωδικούς του ΑΧ-1 , για συναισθηματικούς λόγους , και το αποδέκτηκες.

Και για το κλείσουμε .... Απο ΤΙΜΕΣ ΣΟΚ .. δεν ψάχνω .
Συνεργάτες ΣΟΚ ψάχνω .

Και μην γυρίσεις να μου πεις , οτι δεν το αποδέκτηκες ,
διοτι τοτε θα αστράψουν οι ουρανοί ντάλα 15 ΑΥΓΟΥΣΤΟ.
Άβαταρ μέλους
Kiriakost
Συχνό Μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 2019
Εγγραφή: Παρ Οκτ 19, 2007 11:15 pm
Τοποθεσία: ΒΟΛΟΣ
Ονομα χρήστη: Κυριάκος
Μοντέλο: Old Cut Japani _ AX-1 HONDA
Κυβικά: 250

Re: ΤΙΜΕΣ ΣΟΚ

Δημοσίευσηαπό pissaman την Σάβ Αύγ 15, 2009 1:06 am

Kiriakost έγραψε:Ωραίος ο φίλος , τα δικά σου λόγια λέω ...

Λόγο εσωτερικών αλλαγών στο σύστημα Honda , και περιορισμού τον πωλητών με online κωδικους Honda ,
σύντομα μπορεί να 'εχανες την πρόσβαση ..

Ζήτησα ένα αντιγράφω απο τους κωδικούς του ΑΧ-1 , για συναισθηματικούς λόγους , και το αποδέκτηκες.

Και για το κλείσουμε .... Απο ΤΙΜΕΣ ΣΟΚ .. δεν ψάχνω .
Συνεργάτες ΣΟΚ ψάχνω .

Και μην γυρίσεις να μου πεις , οτι δεν το αποδέκτηκες ,
διοτι τοτε θα αστράψουν οι ουρανοί ντάλα 15 ΑΥΓΟΥΣΤΟ.

Την πρόσβαση δεν πρόκειται να τη χάσω. Μπορώ όμως να τη διακόψω ότι ώρα θέλω. Και αυτό εννοούσα σε άλλο φόρουμ.
Αντίγραφο ΔΕΝ μπορείς να πάρεις έτσι όπως είναι φτιαγμένο το σύστημα για λόγους της Honda. Καταλαβαίνω τη στενοχώρια σου, αλλά αν ήξερες πως λειτουργεί το σύστημα, δε θα το ζητούσες καν.
Αλλά πραγματικά ακόμα δεν μπορώ καταλάβω τους γρίφους σου για αστραπές και βροντές και ακόμα δεν είπες τα τεχνικά προβλήματα που είδες στο site μου.
Αν σε πείραξε τόσο πολύ το ότι ΔΕΝ μπορώ να πάρω αντίγραφο από τους κωδικούς σου, δεν μπορώ να κάνω κάτι....
pissaman
Νέος στο forum
 
Δημοσιεύσεις: 39
Εγγραφή: Τετ Σεπ 05, 2007 2:31 pm
Ονομα χρήστη: Πίσσαρης Χρήστος
Μοντέλο: CBR 1000 RR 2005
Κυβικά: 1000

Re: ΤΙΜΕΣ ΣΟΚ

Δημοσίευσηαπό Kiriakost την Σάβ Αύγ 15, 2009 2:01 am

Για μένα το θέμα έχει κλείσει , καλό σου καλοκαίρι ..
Άβαταρ μέλους
Kiriakost
Συχνό Μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 2019
Εγγραφή: Παρ Οκτ 19, 2007 11:15 pm
Τοποθεσία: ΒΟΛΟΣ
Ονομα χρήστη: Κυριάκος
Μοντέλο: Old Cut Japani _ AX-1 HONDA
Κυβικά: 250

Επόμενο

Επιστροφή στο ΤΑ ΝΕΑ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες