Πωλούνται 2 γυναικεία μπουφάν SPIDI

Αγοραπωλησίες, δωρεές κ.λ.π.

Συντονιστής: Συντονιστές

Πωλούνται 2 γυναικεία μπουφάν SPIDI

Δημοσίευσηαπό sotokan την Τετ Μαρ 31, 2010 11:42 am

Κάνοντας ένα ξεσκαρτάρισμα στην ντουλάπα με τη σύζυγο, αποφασίσαμε να δώσουμε δύο απ τα μπουφάν της λόγω του ότι δεν τα φοράει εδώ και πάρα πολύ καιρό.Τα συγκεκριμένα της πέφτουν λίγο μεγάλα και έτσι και αλλιώς έχει ανανεωθεί η γκαρνταρόμπα της.Μοντέλα δεν θυμάμαι ποιά είναι.
Δίνεται λοιπόν ...
1.Μπουφάν δερμάτινο SPIDI (fit for lady),μαύρο,μέγεθος 44,φορεμένο 6-7 φορές όλες και όλες,χωρίς το παραμικρό σημάδι πάνω του και συντηρημένο με λίπος.Αφαιρούμενη εσωτερική θερμική επένδυση.Τιμή 160 euro.
2.Μπουφάν cordura SPIDI (fit for lady),μαύρο-κόκκινο,μέγεθος small,φορεμένο 10-15 φορές,σε άψογη κατάσταση και αυτό, όπως και το δερμάτινο,χωρίς φθορές,με 4 αεραγωγούς (2 μπροστά στους ώμους και 2 πίσω πάνω απ τη μέση),κολάρο ρυθμιζόμενο (κοτλέ το εσωτερικό),φερμουάρ και κουμπιά στα μανίκια,ρυθμιζόμενη μέση,εσωτερική αφαιρούμενη θερμική επένδυση.Τιμή 120 euro.
Περιοχή Περιστέρι.
Τηλ. 6948741745 Σωτήρης
Αν θέλει κάποιος μπορεί να έρθει να τα δει και να τα δοκιμάσει ή αν βολεύει, επειδή γυρνάω στο κέντρο της Αθήνας και τις γύρω περιοχές, μπορώ να το φέρω εγώ με το παπί να το δει.

Και μερικές φωτό.....
Συνημμένα










θέλω να ξε-φεύγωωωω
Άβαταρ μέλους
sotokan
Τακτικό Μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 617
Εγγραφή: Κυρ Ιουν 25, 2006 8:48 am
Τοποθεσία: Περιστέρι
Ονομα χρήστη: Σωτήρης
Μοντέλο: VFR VTEC
Κυβικά: 800

Re: Πωλούνται 2 γυναικεία μπουφάν SPIDI

Δημοσίευσηαπό sotokan την Τετ Μαρ 31, 2010 11:44 am

.......
Συνημμένα


θέλω να ξε-φεύγωωωω
Άβαταρ μέλους
sotokan
Τακτικό Μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 617
Εγγραφή: Κυρ Ιουν 25, 2006 8:48 am
Τοποθεσία: Περιστέρι
Ονομα χρήστη: Σωτήρης
Μοντέλο: VFR VTEC
Κυβικά: 800


Επιστροφή στο ΜΙΚΡΕΣ & ΜΕΓΑΛΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες