Aprilia και αντιπρωσοπείες

Οτι σάς συμβαίνει - οτι βλέπουν τα μάτια μας στον μοτοσυκλετιστικό χώρο και οχι μόνο.

Aprilia και αντιπρωσοπείες

Δημοσίευσηαπό Dakota την Πέμ Νοέμ 02, 2006 5:02 pm

Κοπιαρισμένο κείμενο απο το Bikenet

Αντιπροσωπεια Απριλια? Ας γελασω....Περρος?ΑΣ ΓΕΛΑΣΩ ΔΥΟ ΦΟΡΕΣ!!!!!
« στις: 25/10/06, 19:07:18 »

--------------------------------------------------------------------------------
Η περιπετεια που θα σας περιγραψω ξεκινησε γυρω στις 20 Αυγουστου του 2006.Τοτε η μηχανη μου, μια Aprilia Mille Factory του 2004, αγορασμενη στις 28 Σεπτεμβριου του 2004, δηλ εντος εγγυησης, ανεβασε θερμοκρασια νερου ως 110 βαθμους....

Οδηγησα τη μοτο στο πλησιεστερο σε μενα εξουσιοδοτημεν ο συνεργειο Απριλια, με την επωνυμια Perros service που βρισκεται στη Δουκισσης Πλακεντιας 18 στο Χαλανδρι.

Εκει την επομενη μερα με πηραν και μου ειπαν οτι ειχε χαλασει η αντλια νερου, μια σπανια βλαβη, και θα επρεπε να περιμενω το ανταλλακτικο και να γινει ολη η αντικατασταση εντος εγγυησης, ως ηταν φυσικο

Επι ενα μηνα, δηλ μεχρι τις 20 Σεπτεμβριου περιπου, δεν ενοχλησα το καταστημα παρα πηρα μονο δυο φορες τηλεφωνο, και μου ειπαν οτι περιμενουν το ανταλλακτικο

Στις 28 Σεπτεμβριου (περιπου) και εχοντας αρχισει αν ανησυχω πλεον, πηγα αυτοπροσωπως στο συνεργειο του κ Περρου, που με πληροφορησε οτι λογω βλαβης του ηλεκτρονικου συστηματος της Απριλια Ελλαδος, το ανταλλακτικο δεν ειχε ζητηθει ακομα ως εγγυηση αλλα το παρηγγειλε ως κανονικο ανταλλακτικο στις 27 Σεπτεμβριου(!) και οταν ερχοταν θα βλεπαμε πως θα το περνουσαμε στην εγγυηση!

Μια βδομαδα αργοτερα ο κ Περρος με ενημερωσε οτι αντλια νερου δεν υπαρχει ουτε στη Ιταλια (!), παρολο που το ανταλλακτικο ειναι κοινο για ολους τους κινητηρες ROTAX. Αποποιηθηκε καθε ευθυνης πλεον και μου ειπε για οποιοδηποτε παραπονο μου να απευθυνομαι πλεον στα κεντρικα της Απριλια Ελλαδος και οχι σε αυτον.Πραγματι επικοινωνησα με τα κεντρικα της εταιριας στην Ελλαδα επανειλλημενες φορες και ενημερωθηκε και ενας κυριος εν ονοματι Παρασκευας και (τελευταια) ενας κυριος ονοματι Μητρομαρας, οι οποιοι μου ελεγαν οτι γνωριζουν το θεμα και θα με ενημερωσουν αρμοδιως οταν εχουν νεωτερα.Λογια του αερα ως αποδειχθηκε... οσες φορες και αν επικοινωνησα ειτε δεν απαντουσαν καθολου, αλλες φορες ελειπε ο υπευθυνος, και οταν τον εβρισκα μου ελεγαν να κανω υπομονη και να περιμενω (ποσο αραγε?)


Οι μερες περνουσαν και δε γινοταν τιποτα. Ετσι τη περασμενη εβδομαδα, δηλ στις 19 Οκτωβριου, ξαναπηγα στο συνεργειο του κ Περρου οπου σε εντονο ειναι η αληθεια υφος παραπονεθηκα για την ακινησια επι διμηνου μιας μοτο αξιας 17.500 ευρω.Τοτε ο κ Περρος μου επιτεθηκε φραστικα, λεγοντας μου "με πληρωνεις? δε με πληρωνεις, εγγυηση δεν ειναι το μηχανακι?δε ξερω τιποτα εγω, παρε στην Απριλια και σπαστους το κεφαλι, και μη με ζαλιζεις, φυγε απο το μαγαζι μου πριν σου βγαλω τη μηχανη στο δρομο"

Αφου του συνεστησα να μιλαει καλυτερα για να μην αλλαξω και γω τροπαριο, εφυγα και εψαξα πλεον να βρω ακρη μονος μου

Με τη βοηθεια του συμφορουμιτη Bomba βρηκα μια μεταχειρισμενη αντλια νερου στο συνεργειο Απριλια Παπαχρηστος, που βρισκεται στην Αλιμου 111, και πηγα σημερα (25/10) το μεσημερι να τη παρω πληρωνοντας 55 ευρω. Στο συνεργειο του κ Παπαχρηστου με εξυπηρετησαν αμεσα.

Κρατωντας τη πολυποθητη αντλια στα χερια και με τη προοπτικη να εχω τη μηχανη στα χερια μου μετα απο 2 μηνες, ετρεξα στο συνεργειο του κ.Περρου ζητωντας του να μου τοποθετησει την αντλια και να παρω επιτελους τη μηχανη μου.Αμ πως!!!! Ο κ Περρος θελοντας προφανως να με τιμωρησει για τον προηγουμενο διαπληκτισμο μας μου απαντησε σε ειρωνικοτατο υφος οτι το συντομοτερο που μπορει να εχει ετοιμη τη μηχανη ειναι τη Δευτερα, και μου κανει και χαρη, γιατι εχει κλεισμενα ραντεβου!!!!!!!!!!!!

Του απηντησα οτι αν εχει φιλοτιμο θα βρει την ωρα που χρειαζεται για να μου ετοιμασει τη μοτο ως τη Παρασκευη, μιας και ηταν ακινητοποιημεν η επι διμηνου. Αρνηθηκε με τον ιδιο ειρωνικο και περιπαιχτικο πλεον τονο και εφυγα απο το μαγαζι του, αποφασισμενος να παρω τη μηχανη μου απο κει αμεσα.

Ζητησα αμεσως τη βοηθεια του Bladerunner, ο οποιος, λεβεντης ως συνηθως, παρατησε επι τοπου τη δουλεια του και με πηγε ως το συνεργειο του κ. Περρου με προοπτικη να παρουμε τη μηχανη "πατακι"

Ο κ Περρος οταν ζητησαμε τη μηχανη μου το αρνηθηκε(!) να μου δωσει τη περιουσια μου, μετα μας ειπε να παμε αυριο, και εν συνεχεια και με την απειλη πλεον της αστυνομιας μας ειπε να παμε να τη παρουμε σε μια ωρα γιατι την ειχε βαθεια στην αποθηκη και επρεπε να επικοινωνησει με τα κεντρικα της Απριλια γιατι λεει πρεπει να υπογραψω οτι αρνουμαι την επισκευη! (που δεν εκαναν επι 2 μηνες!!!). Φυγαμε συγχυσμενοι και ενημερωσαμε τον εν λογω επαγγελματια (!) να εχει τη μηχανη στο πεζοδρομιο σε μια ωρα...

Πραγματι φαινεται οτι ο κ. Περρος το σκεφτηκε καλυτερα και η μηχανη σε λιγοτερο απο μια ωρα ηταν στο πεζοδρομιο, με λυμενα ομως τα φερινγκ, αλλα επειδη δεν ηθελα να τραβηξω το σκοινι τη πηραμε και ξαναπηγαμε και πηραμε και τα φερινγκ!!!!!!

Τα συμπερασματα δικα σας........... :smt021
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
Dakota
Συχνό Μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 2185
Εγγραφή: Τρί Αύγ 29, 2006 4:08 pm
Τοποθεσία: Hell for Leather
Ονομα χρήστη: Μήτσος
Μοντέλο: Moto Guzzi 1200 Sport
Yamaha YBR 125
Κυβικά: 1275

Δημοσίευσηαπό iliasRC31 την Πέμ Νοέμ 02, 2006 5:41 pm

να μοιραστώ και γω μια εμπειρία απο την aprilia

ηθελα να αγορασω μπροστινό γαγκελο για το προτζεκτ

το παραγγελνω απο ενα εξουσιοδοτημενο κοντα στο σπιτι μου και περνανε οι τρεις μερες που μου ειχε πει οτι θα το εχω , παμε στην βδομαδα και τιποτα ακομη , λεω απο μεσα μου δεν την ψαχνω και αλλου την δουλεια .

Λοιπον για το ιδιο καγκελο που πληρωσα 130 € με μεταφορικα σε αλλο εξουσιοδοτημενο μου ζητησαν 250 € ,αλλος δεν μου ελεγε τιμη γιατι ηθελε αριθμο πλαισιου και αλλος μου ελεγε φερε δειγμα να σου πω .

Ευτηχως μετα απο 2 εβδομαδες ηρθε σε αυτο που προτοαρχικα το ειχα παραγγείλει και σωθηκα.

Ευτηχως για τους καθρευτες καθαρισε η φωτεινή και δεν πεδευτικα τοσο .

Να σαι καλα φωτεινουλα και σκεψου οτι μετα απο αυτο εγω θελω ακομα το tuono :smt021
Ακριβές ασφάλειες ; Οχι ποιά ! https://www.insurance4you.gr & https://www.ins4youdirect.gr/
Το Motocikleta στο Facebook http://www.motocikleta.gr/facebook
Το Motocikleta στο Twitter http://twitter.com/motocikleta
------------------------------------------------
Άβαταρ μέλους
iliasRC31
Site Admin
 
Δημοσιεύσεις: 7007
Εγγραφή: Τετ Ιουν 14, 2006 10:22 pm
Τοποθεσία: Γλυφάδα
Ονομα χρήστη: Ηλίας
Κυβικά: 1050
Επάγγελμα: Ασφαλιστικός Σύμβουλος -www.Insurance4you.gr

Δημοσίευσηαπό teacher την Πέμ Νοέμ 02, 2006 5:51 pm

Θα μπορούσα να σέρνω και εγώ άλλα τόσα για την Aprilia Και την εξυπηρέτηση της!! Οι άνθρωποι είναι αλλού για αλλού και δυστυχώς ο καταναλωτής ενώ θέλει ένα μηχανάκι παραβλέπει τη μαμά εταιρία και μετά λούζεται την αδιαφορία, ηρωνεία..... κτλ.

Πάντως στο συνεργειο Απριλια Παπαχρηστος, που βρισκεται στην Αλιμου 111, ποθ πλέον ΔΕΝ είναι εξουσιοδοτημένο εδώ και 2 χρόνια έχω τη χειρότερη άποψη!!! Έχει τύχει να πάω την 1η φορά και να μου κάνει servis με χαμόγελο και μετά για αλλαγή λαδιών να το κρατήσει 7 εργάσιμες και όταν πήγα εκεί τελικά τα άλλαξε.... όσον αφορά για πρόβλημα εγγύησης ο τύπος έβγαζε από τρακαρισμένα και κράταγε τα καινούργια... τεπα....

Μια ζωή δεν θα αλλάξει αυτή η Aprilia και να φανταστείτε ότι πριν 2-3 χρόνια τη διοίκηση ανέλαβαν στελέχη από Ιταλία για να διορθώσουν το after-market....
Never ride faster than your angel can fly!!!
Άβαταρ μέλους
teacher
Νέος στο forum
 
Δημοσιεύσεις: 69
Εγγραφή: Τρί Οκτ 10, 2006 9:21 pm
Τοποθεσία: Athens
Ονομα χρήστη: Giorgos
Μοντέλο: Honda VFR
Κυβικά: 800

Δημοσίευσηαπό Dimitris την Πέμ Νοέμ 02, 2006 9:54 pm

Fretazer μήπως θα ήταν καλή ιδέα να επικοινωνήσεις με την μαμά APRILIA στην Ιταλία και να τους μεταβιβάσεις την βαθειά απογοήτευσή σου σχετικά με την απαράδεκτη, αντιεπαγγελματική στάση και τακτική του συγκεκριμένου εμπόρου?

Νομίζω πως η APRILIA SrA θα ενδιαφέρονταν να μάθει πως σε μια γωνιά της πρωτεύουσας της Ελλάδας υπάρχει ένας κύριος που θέλει να περνιέται το μαγαζί του ως εξουσιοδοτημένο της Aprilia και αυτός δεν κάνει τίποτα άλλο από το να δυσφημίζει την εταιρεία.

Μήπως να δοκιμάσεις? Μήπως ακόμα καλύτερα να πάρεις τηλέφωνο και να συνεννοηθέις μαζί τους προφορικά?
Moderator of Motocikleta.Gr

Moto Guzzi Breva V1100 2006
Moto Guzzi Le Mans V11 2003
Moto Guzzi World Club

The way the "V" is meant to be...



Δημοπρασίες Αγάπης ! Δεν έχεις ακόμα την κάρτα μέλους ? Δες τι χάνεις !
Άβαταρ μέλους
Dimitris
Παλαιό Μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 7897
Εγγραφή: Τετ Αύγ 30, 2006 8:11 pm
Τοποθεσία: Μακεδονία, Θεσσαλονίκη, Καλαμαριά
Μοντέλο: Moto Guzzi 1100 Breva 2006 ABS, V11 Le Mans 2003, 1100 sport 1998
Κυβικά: 1100

Δημοσίευσηαπό Theo την Παρ Νοέμ 03, 2006 2:35 am

πωπω τι ήττα έφαγε το παληκάρι !!!

:smt074 :smt074 :smt074 :smt074
Άβαταρ μέλους
Theo
Τακτικό Μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 693
Εγγραφή: Τρί Ιουν 27, 2006 6:42 pm
Τοποθεσία: Γουδί - Αθήνα

Δημοσίευσηαπό Dakota την Παρ Νοέμ 03, 2006 10:54 pm

Dimitris έγραψε:Fretazer μήπως θα ήταν καλή ιδέα να επικοινωνήσεις με την μαμά APRILIA στην Ιταλία και να τους μεταβιβάσεις την βαθειά απογοήτευσή σου σχετικά με την απαράδεκτη, αντιεπαγγελματική στάση και τακτική του συγκεκριμένου εμπόρου?

Νομίζω πως η APRILIA SrA θα ενδιαφέρονταν να μάθει πως σε μια γωνιά της πρωτεύουσας της Ελλάδας υπάρχει ένας κύριος που θέλει να περνιέται το μαγαζί του ως εξουσιοδοτημένο της Aprilia και αυτός δεν κάνει τίποτα άλλο από το να δυσφημίζει την εταιρεία.

Μήπως να δοκιμάσεις? Μήπως ακόμα καλύτερα να πάρεις τηλέφωνο και να συνεννοηθέις μαζί τους προφορικά?


Φίλε ο fretazer δεν παίρνει παπριλία τζάμπα να το δίνουν.
Άλλο παλικάρι την έπαθε.

Εγώ είμαι τζαπάνι τελειωμένο.
Πριν χρόνια που είχα ένα χάρχαλο srx παραεισαγωγής, πάω στη Yamaha.
"Ντίζα συμπλέκτη έχεται" ρωτάω και ετοιμάζομαι να φύγω με την ουρά στα σκέλια.
"Βεβαιώς, ορίστε 7 ευρώ έχει!!!!!!"
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
Dakota
Συχνό Μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 2185
Εγγραφή: Τρί Αύγ 29, 2006 4:08 pm
Τοποθεσία: Hell for Leather
Ονομα χρήστη: Μήτσος
Μοντέλο: Moto Guzzi 1200 Sport
Yamaha YBR 125
Κυβικά: 1275

Δημοσίευσηαπό Tdmrider την Δευτ Νοέμ 06, 2006 8:24 pm

Ελλαδιστάν. Νο comments. Τους κάνουμε και χάρη βλέπεις !!!!!!!!!!!
ΟΥΣΤ !!!!!!!!
Moderator of Motocikleta.Gr


Το μεγαλύτερο δώρο για έναν αναβάτη είναι η επόμενη βόλτα με τη μηχανή. Οδηγείτε με ασφάλεια λοιπόν.


Δημοπρασίες Αγάπης !

Δεν έχεις ακόμα την κάρτα μέλους ? Δες τι χάνεις !
Άβαταρ μέλους
Tdmrider
Συχνό Μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 2698
Εγγραφή: Πέμ Ιουν 15, 2006 12:00 am
Τοποθεσία: Βούλα, Αθήνα
Ονομα χρήστη: Σπύρος
Μοντέλο: Yamaha TDM
Κυβικά: 900

Δημοσίευσηαπό nemesispm την Τρί Νοέμ 07, 2006 11:06 am

Παντος το να παρεις τηλ τη μαμα αντιπροσωπεια δεν ειναι παντα σωτηριο δυστιχος

Εδω εχω ακουσει περιστατικο απο νησι να περνουν την κεντρικη αντριπροσωπεια γνωστης μαρκας αυτοκινητων και να λενε τα παραπονα τους αλλα ???? taou!!!!

Δεν θα σας πω τι καταφεραν να κερδισουν γιατι θα κοπει ουτος η αλως :smt074
Moderator of Motocikleta.Gr - Δημοπρασίες Αγάπης !

Δεν έχεις ακόμα την κάρτα μέλους ? Δες τι χάνεις !

Ολα οσα μας συμβαίνουν είναι αγγελιοφόροι ή της θείας αγαθότητας ή της θείας δικαιοσύνης ...... ΝΕΜΕΣΗΣ
Άβαταρ μέλους
nemesispm
Τακτικό Μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 1200
Εγγραφή: Κυρ Αύγ 20, 2006 9:17 pm
Τοποθεσία: ΠΕΙΡΑΙΑΣ

Δημοσίευσηαπό Earendil την Τρί Ιούλ 29, 2008 3:31 pm

teacher έγραψε:Πάντως στο συνεργειο Απριλια Παπαχρηστος, που βρισκεται στην Αλιμου 111, ποθ πλέον ΔΕΝ είναι εξουσιοδοτημένο εδώ και 2 χρόνια έχω τη χειρότερη άποψη!!! Έχει τύχει να πάω την 1η φορά και να μου κάνει servis με χαμόγελο και μετά για αλλαγή λαδιών να το κρατήσει 7 εργάσιμες και όταν πήγα εκεί τελικά τα άλλαξε.... όσον αφορά για πρόβλημα εγγύησης ο τύπος έβγαζε από τρακαρισμένα και κράταγε τα καινούργια... τεπα....



Παιδιά κι εγώ έχω τις ΧΕΙΡΟΤΕΡΕΣ εντυπώσεις από το συνεργειο Απριλια Παπαχρηστος, που βρισκεται στην Αλιμου 111. Δεν είναι τυχαίο που δεν είναι πλέον εξουσιοδοτημένο!!!

Το θέμα δεν είναι απλά η αγένεια του ιδιοκτήτη. Αυτό το ξεπερνάμε... Για μία απλή εργασία του πήρε 2 εβδομάδες (!!!) να παραδώσει τη μηχανή και συν τις αλλοις είναι ΠΑΝΑΚΡΙΒΟΣ!

Α και για κανένα λόγο μη σας πιάσει λάστιχο εκεί κοντά. Ένας γνωστός μου πήγε το πρωί, να του αλλάξει σαμπρέλα. Του το "εφτιαξε" (υποτίθεται) και μετά από 1 ώρα ήταν πάλι σκασμένο το λάστιχο!!!! Και η ειρωνία είναι ότι του έλεγε ότι θα πάτησε κανένα καρφί στο δρόμο (στη Λεωφόρο Αλιμου)
Earendil
 
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: Τρί Ιούλ 29, 2008 3:14 pm

Δημοσίευσηαπό prodigy την Τρί Ιούλ 29, 2008 3:39 pm

απαραδεκτα πραγματα.
KTM DUKE II & KTM 950 SM Εικόνα

-----------------------------------------------------------------------
ΑΥΤΟΙ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΟΥ ΡΕ !!! Εικόνα

-----------------------------------------------------------------------

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
prodigy
Νέος στο forum
 
Δημοσιεύσεις: 324
Εγγραφή: Παρ Ιουν 20, 2008 4:27 pm
Τοποθεσία: Salonika

Δημοσίευσηαπό nfot την Τρί Ιούλ 29, 2008 4:05 pm

Dakota έγραψε:...
Φίλε ο fretazer δεν παίρνει παπριλία τζάμπα να το δίνουν.
Άλλο παλικάρι την έπαθε.

Εγώ είμαι τζαπάνι τελειωμένο.
Πριν χρόνια που είχα ένα χάρχαλο srx παραεισαγωγής, πάω στη Yamaha.
"Ντίζα συμπλέκτη έχεται" ρωτάω και ετοιμάζομαι να φύγω με την ουρά στα σκέλια.
"Βεβαιώς, ορίστε 7 ευρώ έχει!!!!!!"


Δηλωσεις :smt083 :smt083 :smt083
"Motor racing, mountain climbing and bull fighting are the only true sports.
All the rest are children's games played by adults."

- Ernest Hemingway -
Άβαταρ μέλους
nfot
Τακτικό Μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 1553
Εγγραφή: Τρί Σεπ 05, 2006 9:13 pm
Τοποθεσία: Βολος
Ονομα χρήστη: Νικος
Μοντέλο: FZ6 & Daytona 675
Κυβικά: 1275

Δημοσίευσηαπό soter3gm την Τρί Ιούλ 29, 2008 6:59 pm

Γνωρήζοντας άτομα και καταστάσεις στο εν λόγο μπου.ΕΕΕΕ!! μαγαζάκι ήθελα να πω δεν θα αγόραζα που να με πλέρωναν εδώ και που με αρέσει ο πήγασος σαν παπί δεν αγωραζω γιανα μην μπλέξω με τους ψυλομύτηδες μ@λ......ασε καλλίτερα με τους μπεμβεδάκιδες βγάζεις τουλάχιστον μια άκρη ......
Εικόνα
You know I'm loaded, railroaded I'm explosive, I'm a locomotive
Άβαταρ μέλους
soter3gm
Τακτικό Μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 924
Εγγραφή: Κυρ Μάιος 13, 2007 8:46 pm
Τοποθεσία: Αιγάλεω λέω
Ονομα χρήστη: Σωτήρης
Μοντέλο: BMW R1100RT
Κυβικά: 1100

Δημοσίευσηαπό PortisHead την Τετ Ιούλ 30, 2008 10:15 am

Εκλεισα κιεγω τα αυτια μου...εβαλα παροπίδες....και πηγα να κανω test ride το Shiver σε εξουσιοδοτημενο κατάστημα Aprilia.
Οση ώρα συμπλήρωνα εγώ τα απαραίτητα εντυπα...ο ιδιοκτήτης του μαγαζιου προσπαθούσε να καλμάρει εναν αγανακτισμενο πελάτη στο τηλέφωνο:
"Μάλιστα κ.Ευθυμίου.....το ξέρω οτι πέρασε ενας μήνας...εγω ο ιδιος πήρα τηλέφωνο στην Ιταλία να μαθω τι γίνεται με το ανταλλακτικό σας...ειμαστε σε καλό δρομο."
Κι απο την αλλη γραμμή να ακουγονται καντήλια.

Λεω κιεγω.....μα καλα....βαλτοί ειναι ? :D :D :D

Μάλλον ο θεος μου εστειλε το υστατο σημάδι για να συνετιστώ.....
*** Louder Pipes Save Lifes ***
Άβαταρ μέλους
PortisHead
Νέος στο forum
 
Δημοσιεύσεις: 222
Εγγραφή: Δευτ Ιουν 26, 2006 9:14 am
Τοποθεσία: Πειραιας-Αμφιάλη

Δημοσίευσηαπό bros400pgm την Τετ Ιούλ 30, 2008 6:33 pm

Καλα, η κατασταση της Aprilia ειναι Γ.Τ.Π.Κ.

Δεν ξερω εαν φταιει η Ιταλια, η ελληνικη αντιπροσωπεια ή οι απανταχου εξουσιοδοτημενοι, αλλα η κατασταση εχει ξεφυγει.

Υποτιθεται οτι υπαρχει στην Ελλαδα μεγαλη αποθηκη, με στοκ ανταλλακτικων. Φανταζομαι μονο..............................αερα για τα λαστιχα θα εχει.

Για ορισμενους εξουσιοδοτημενους.............................αστα, μην μιλησω. Κανω 400χλμ για σερβις (οσα τουλαχιστον χρειαζονται το ΑΧΟΝΕ-τα αλλα τα κανω μονος μου)

Εχει ορισμενα απο τα ομορφοτερα μηχανακια, και δυστυχωςε σκαβει το λακο μονη της.
:-( :-(
δειξτους ποιος ειναι το ΑΦΕΝΤΙΚΟ

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
bros400pgm
Νέος στο forum
 
Δημοσιεύσεις: 199
Εγγραφή: Πέμ Απρ 24, 2008 8:55 pm
Τοποθεσία: ΠΑΤΡΑ
Ονομα χρήστη: ΚΟΣΜΑΣ
Μοντέλο: APRILIA MILLE FACTORY
Κυβικά: 1000

Re: Aprilia και αντιπρωσοπείες

Δημοσίευσηαπό wizard11111 την Σάβ Σεπ 29, 2012 2:55 pm

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ... ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΔΕΝ ΕΙΔΑ ΠΙΟ ΝΩΡΙΣ ΤΟ ΜΗΝΥΜΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΠΗΓΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗ .. ΕΚΤΟΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΤΟΥ ΑΤΥΧΗΜΑΤΟΣ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΠΟΥΛΗΣΕ ΜΕΤΑ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΚΑΙ ΠΝΕΥΜΑ ΟΤΙ ΑΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΩ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΝΑ ΤΑ ΨΑΞΩ ΚΑΙ ΑΝ ΤΑ ΒΡΩ ΝΑ ΤΑ ΠΑΡΩ .. ΛΥΠΑΜΑΙ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΚΟΜΑ ΤΕΤΟΙΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ .. Ο ΘΕΟΣ ΝΑ ΤΟΝ ΚΑΝΕΙ ΔΛΔ ..
wizard11111
 
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 29, 2012 2:53 pm
Ονομα χρήστη: dimitris
Μοντέλο: aprilia sr max 300
Κυβικά: 300
Επάγγελμα: idiwtis

Re: Aprilia και αντιπρωσοπείες

Δημοσίευσηαπό Mad Greek την Δευτ Οκτ 01, 2012 11:45 pm

ΑΓΑΠΗΤΕ ΦΙΛΕ
ΜΟΥ ΠΡΟΞΕΝΕΙ ΜΕΓΑΛΗ ΘΛΙΨΗ ΓΙΑ ΟΛΑ ΟΣΑ ΔΙΑΒΑΣΑ .ΔΕΝ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΛΟΓΙΑ ΠΑΡΗΓΟΡΙΑΣ ΑΛΛΑ ΑΦΟΥ Η ΜΗΧΑΝΗ ΟΠΩς ΕΙΠΕΣ ΗΤΑΝ ΣΤΗΝ ΕΓΓΥΗΣΗ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΟΣΑ ΕΠΑΘΕΣ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ Η ΣΥΜΒΟΥΛΗ ΚΑΠΟΙΟΥ ΔΙΚΗΓΟΡΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΗΤΑΝ ΑΧΡΗΣΤΗ ΓΙΑ ΠΕΡΑΙΤΕΡΩ ΕΝΕΡΓΕΙΕΣ ΓΙΑΤΙ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΠΡΕΠΕΙ ΚΑΙ Ο ΚΑΤΑΝΑΛΩΤΗΣ ΝΑ ΒΡΙΣΚΕΙ ΤΟ ΔΙΚΙΟ ΤΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΙΝΚΑ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΡΙΞΕ ΚΑΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ.
ΣΕ ΟΤΙ ΑΦΟΡΑ ΤΗΝ ΜΑΜΑ ΕΝΑ ΓΡΑΜΜΑ ΚΑΤΑΛΛΗΛΑ ΣΤΟΙΧΕΙΟΘΕΤΗΜΕΝΟ ΜΕ ΤΗΝ ΤΑΛΑΙΠΩΡΙΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΣΧΕΤΙΚΗ ΔΥΣΦΗΜΙΣΗ ΤΗΣ ΑΠΡΙΛΙΑ ΚΑΙ ΠΤΩΣΗ ΠΗΛΗΣΕΩΝ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ ΛΙΓΗ ΣΧΕΤΙΚΗ ΣΑΛΤΣΑ ΤΙ ΘΑ ΕΛΕΓΑΝ? ΦΥΣΙΚΑ ΣΑΝ ΑΤΟΥ ΣΟΥ ΘΑ ΕΛΕΓΑΝ ΝΑ ΑΝΤΙΣΤΡΕΨΕΙΣ ΤΗΝ ΤΑΛΑΙΠΩΡΙΑ ΣΟΥ ΣΕ ΤΑΛΑΙΠΩΡΙΑ ΤΟΥΣ ΠΩΣ ΘΑ ΑΝΤΙΔΡΟΥΣΑΝ ΑΥΤΟΙ ΕΧΟΝΤΑΣ ΠΛΗΡΩΣΗ 17,000 ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ
ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΒΡΕΙΣ ΑΚΡΗ ΠΟΥ ΘΑ ΤΗΝ ΒΡΕΙΣ ΑΝ ΤΗΝ ΚΥΝΗΓΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΜΕΝΕΙΣ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΤΟ ΛΕΩ ΑΥΤΟ ΓΙΑΤΙ ΜΗΧΑΝΗΜΑ ΕΙΝΑΙ ΑΜΑ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙΣ ΠΑΛΙ ΚΑΤΙ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ?
Mad Greek
Νέος στο forum
 
Δημοσιεύσεις: 18
Εγγραφή: Κυρ Σεπ 12, 2010 8:02 pm
Ονομα χρήστη: Ntanas Georgios
Μοντέλο: Harley Davidson
Κυβικά: 1450
Επάγγελμα: Retired Air Force Officer

Re: Aprilia και αντιπρωσοπείες

Δημοσίευσηαπό iliasRC31 την Τρί Οκτ 02, 2012 5:53 pm

Συμφωνω το να μην διεκδικουμε το δικιο μας κ απλως να γκρινιαζουμε δεν ειναι η λυση.

Η συνεχομενη γραφη με κεφαλαια συμαινει οτι ΦΩΝΑΖΕΙΣ και μπορει να παρεξηγηθει.

Sent from my E15 using Tapatalk 2
Ακριβές ασφάλειες ; Οχι ποιά ! https://www.insurance4you.gr & https://www.ins4youdirect.gr/
Το Motocikleta στο Facebook http://www.motocikleta.gr/facebook
Το Motocikleta στο Twitter http://twitter.com/motocikleta
------------------------------------------------
Άβαταρ μέλους
iliasRC31
Site Admin
 
Δημοσιεύσεις: 7007
Εγγραφή: Τετ Ιουν 14, 2006 10:22 pm
Τοποθεσία: Γλυφάδα
Ονομα χρήστη: Ηλίας
Κυβικά: 1050
Επάγγελμα: Ασφαλιστικός Σύμβουλος -www.Insurance4you.gr

Επόμενο

Επιστροφή στο ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης