Αlpinestars ''άψογες''

Αlpinestars ''άψογες''

Δημοσίευσηαπό ktm_isa την Πέμ Σεπ 07, 2006 4:57 pm

Λοιπόν καλησπερούδια :-D
Θα ήθελα να πώ για το πόσο ευχαριστημένη ήμουν απο τις μπότες που με συνόδευσαν για 2 χρόνια τις Αlpinestars...
Και να τις παρουσιάσω μετά απο πέσιμο με 160χλμ που σύρθηκαν 56 μέτρα με μεγάλη ταχύτητα και είναι ακόμη άψογες ...
Βέβαια δεν θα τις ξαναφορέσω αλλα όποιος σκέφτεται να αγοράσει κάτι τέτοιο θα του έλεγα <<με κλειστά μάτια>> και για χειμώνα, και για καλοκαίρι, και για βροχή, και για άνεση και για τα πάντα!!



Οι πιστές μποτούλες μου λοιπόν με λίγα γδαρσίματα :-)


Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα
ktm_isa
 

Δημοσίευσηαπό AngelsGR την Πέμ Σεπ 07, 2006 5:01 pm

χμμμμμμμμ και οι δικες μου δεν αντεξαν??? :-D Καλά, μια μικρη τρυπουλα ανοιξε μονο αλλά το πόδι εμεινε ολοκληρο. Οι επόμενες θα είναι Alpinestars, εδειξαν την αξια τους.... 8)
Άβαταρ μέλους
AngelsGR
Νέος στο forum
 
Δημοσιεύσεις: 65
Εγγραφή: Παρ Ιουν 23, 2006 12:02 pm
Τοποθεσία: ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ/ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ

Δημοσίευσηαπό ktm_isa την Πέμ Σεπ 07, 2006 5:02 pm

Χαχαχχααχαα :lol: :lol: :lol: :lol:

Για παρουσιασε τες να δούμε την μικρή τρυπούλα :-D

Νιε αλλά σύ μην ξεχνάς πως εχεις πιο σκληρό πετσί απο μένα :oops: αν τις φορούσα γώ θα με ελείπε κανένα δαχτύλο απο την <<μικρή τρυπούλα>> :?
ktm_isa
 

Δημοσίευσηαπό AngelsGR την Πέμ Σεπ 07, 2006 5:04 pm

μα δεν επαθα τιποτα στα ακρα των ποδιων μου. Εκτος απο μια μικρη πληγή δεν επαθα τιποτα αλλο. Και μην ξεχνας πως εσυ ποσα κιλα εισαι και ποσα κιλα εγω. Η πιεση που ειχα εγω στα ποδια ηταν μεγαλυτερη.... 8)
Άβαταρ μέλους
AngelsGR
Νέος στο forum
 
Δημοσιεύσεις: 65
Εγγραφή: Παρ Ιουν 23, 2006 12:02 pm
Τοποθεσία: ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ/ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ

Οι Αποδείξεις μου Κ.Angelako

Δημοσίευσηαπό ktm_isa την Πέμ Σεπ 07, 2006 5:13 pm

Εικόνα


Μμμμ :-? είπες κάτι?Όπως βλέπεις βρίσκω οτι αρχείο θέλω και το ποστάρω :-P
Άν περίμενα να μου στείλεις εσύ φώτο :-D ..



SIDI λοιπόν ... ;) του κυρίου... :-D


(Υ.Γ.Όσο για το βάρος,δηλαδή αν έπεφτε κάποιος με 120 κιλά έπρεπε να γίνει σαγιονάρα η μπότα?) :-P
ktm_isa
 

Δημοσίευσηαπό AngelsGR την Πέμ Σεπ 07, 2006 5:19 pm

σημασια εχει το αποτελεσμα και το αποτελεσμα ειναι μια σχισμενη μποτα και τα δαχτυλα μου ολα μια χαρα. Οι επομενες θα ειναι καλυτερες. Θα ειναι alpinestars....... 8)
Άβαταρ μέλους
AngelsGR
Νέος στο forum
 
Δημοσιεύσεις: 65
Εγγραφή: Παρ Ιουν 23, 2006 12:02 pm
Τοποθεσία: ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ/ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ

Δημοσίευσηαπό ktm_isa την Πέμ Σεπ 07, 2006 5:24 pm

Ναι θα συμφωνήσω μαζί σου +1000 ... όλα τελείωσαν καλά, αλλά νομίζω πως θα πρέπει να τα βλέπουν συναδελφάκια αυτά και να κρίνουν το τί είναι καλύτερο να αγοράσουν για τα ποδαράκια τους ... Γιατί όπως λές ένας πιο εύσωμος θα είχε μεγαλύτερο πρόβλημα..
Έτσι όσοι πάθαμε λοιπόν πλέον αυτό που μπορούμε να κάνουμε είναι να προστατέψουμε τους επόμενους αγοραστές :-)


Καλησπέρα σας Κ. Angelako 8)
ktm_isa
 

Δημοσίευσηαπό AngelsGR την Πέμ Σεπ 07, 2006 5:33 pm

αυτο ειναι και το σημαντικοτερο, να ενημερωσουμε τους υπολοιπους. Που λετε παιδια, οι μποτες μου με εσωσαν!!! Φανταστειτε να φορουσα τιποτα χαμηλα παπουτσια!!! Δεν θα εμενε τιποτα. Απλα δεν κρατησαν οσο κρατησαν οι Alpinestars.... 8)
Άβαταρ μέλους
AngelsGR
Νέος στο forum
 
Δημοσιεύσεις: 65
Εγγραφή: Παρ Ιουν 23, 2006 12:02 pm
Τοποθεσία: ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ/ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ

Δημοσίευσηαπό ''GSXR 1300'' την Κυρ Σεπ 24, 2006 8:25 pm

Οι Alpinestars ειναι πολυ καλες εχω κι εγω και σε πεσιμο με βγαλανε power 8)
''GSXR 1300''
 


Επιστροφή στο ΓΑΝΤΙΑ & ΜΠΟΤΕΣ

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες